Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Prowadzenie firmy w Anglii 

Mieszkasz i pracujesz od dłuższego czasu na Wyspach, jednak chciałbyś dokonać większych zmian i interesuje Cię prowadzenie firmy w Anglii? Zapytaj o szczegóły naszych ekspertów! Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym, działającym na rynku od ponad dekady i specjalizującym się w rejestracji spółek w Anglii oraz Polsce, jak również ofercie prowadzenia pełnej księgowości firm. Najwyższą jakość świadczonych usług zapewnią nasi księgowi, certyfikowani przez Ministra Finansów, jak również wielojęzyczny zespół, ułatwiający nawiązywanie współpracy z wieloma zagranicznymi przedsiębiorcami.

Masz dwie możliwości: gotowa firma w Anglii, która „uaktywnia się” po 24 godzinach albo rejestracja spółki ltd od podstaw. Pomoc w założeniu firmy w Wielkiej Brytanii obejmuje również udostępnienie przez nasze biuro rachunkowe adresu korespondencyjnego w UK. Zapewnimy odbiór Twojej poczty, którą następnie prześlemy drogą elektroniczną w formie skanów. Dzięki temu oszczędzisz niemało czasu i będziesz mógł załatwiać inne formalności „firmowe”.

Nasze biuro rachunkowe świadczy również szereg innych usług, które usprawnią prowadzenie firmy w Anglii, a mianowicie: kompleksowa obsługa administracyjna, księgowa i kadrowa (w tym również sporządzanie list płac), pomoc w tłumaczeniach dokumentów, doradztwo w zakresie biznesu oraz prawa podatkowego, umawianie spotkań o National Insurance Number, rozliczenia VAT, przygotowywanie raportów rocznych, rejestracja spółek ltd do VAT. Ponadto wykonujemy rozliczenia roczne spółek i ich dyrektorów, a następnie przesyłamy je do takich instytucji brytyjskich, jak HM Revenue&Customs i Companies House. Nasi pracownicy stale reprezentują Klientów przed urzędami – prowadzą korespondencję i odbierają telefony.

W naszym biurze rachunkowym „szyjemy” oferty, dopasowane do indywidualnych potrzeb Klientów, uwzględniając konkretną sytuację. Dowiedz się więcej o naszych usługach oraz aktualnych promocjach!