Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Jak założyć firmę w UK 

Chciałbyś zmienić pracę, stanąć na swoim i otworzyć własną działalność gospodarczą w Anglii, jednak masz wiele wątpliwości spowodowanych przede wszystkim nieznajomością języka i obowiązującego prawa? Znaleźliśmy rozwiązanie! Nasze licencjonowane biuro rachunkowe, działające na rynku już od ponad dekady, przedstawi Ci od A do Z jak założyć firmę w UK. Profesjonalna pomoc w danej kwestii jest niezmiernie ważna, gdyż wtedy masz 100% gwarancję, że nie popełniono żadnego „kosztownego” błędu. Firma w Anglii, krok po kroku – odpowiemy na każde Twoje pytanie!

Zakładanie firmy w UK przebiega następująco: rejestracja spółki ltd od podstaw lub gotowa firma w Anglii, która może działać już w 24 godziny! Ponadto, nasze biuro rachunkowe udostępni adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, co pozwoli Ci zaoszczędzić wiele czasu i spokojnie załatwiać pozostałe formalności. W ramach tej usługi prześlemy całą otrzymaną korespondencję na wskazany adres (skany dokumentów i listów).

W naszym biurze rachunkowym dowiesz się nie tylko jak założyć firmę w UK, ale również masz możliwość skorzystać z wielu usług, które niewątpliwie usprawnią działalność Twojej spółki w Anglii. Są to mianowicie: kompleksowe doradztwo w zakresie prawa podatkowego (m.in. kwestia zwrotu podatku z Anglii) i biznesu w ogóle, pomoc przy rejestracji firm, obsługa kadrowa (m.in. sporządzanie listy płac), umawianie spotkań o NIN (to indywidualny numer, który powinna mieć każda osoba zamierzająca pracować w Wielkiej Brytanii). Ponadto oferujemy pomoc w tłumaczeniach dokumentów, rozliczamy VAT, sporządzamy raporty roczne, reprezentujemy Klientów w takich instytucjach jak Companies House czy HM Revenue&Customs, przesyłając im roczne rozliczenia spółki i dyrektora, a także odbierając korespondencję i telefony za Klienta, rejestrujemy spółkę do VAT.

Przedstaw nam swoją koncepcję, plan, a my „uszyjemy” dla Ciebie indywidualną ofertę, dopasowaną do tej konkretnej sytuacji. Poznaj szczegóły naszej oferty oraz specjalnych promocji. Zapraszamy do kontaktu.