Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Zakładanie spółki w Anglii 

 

Interesuje Cię temat działalności gospodarczej w Wielkiej Brytanii? Chciałbyś poznać szczegóły – zakładanie spółki w Anglii, prowadzenie księgowości i kadr? Zapraszamy na konsultacje do naszego biura rachunkowego – dowiesz się jak przebiega rejestracja firmy w Wielkiej Brytanii od A do Z, a także poznasz odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania.

Poniżej przedstawiamy listę świadczonych przez nas usług: rejestracja spółki ltd do VAT, pomoc w tłumaczeniach dokumentów, obsługa kadrowa, księgowa i administracyjna (także sporządzanie list płac), umawianie na spotkania o indywidualny National Insurance Number, doradztwo biznesowe i podatkowe (m.in. kwestia rozliczania podatku z Anglii), przygotowywanie raportów rocznych, wykonywanie rozliczeń VAT. Ponadto reprezentujemy interesy naszych klientów w takich instytucjach brytyjskich jak HM Revenue&Customs oraz Companies House (kontakt telefoniczny i mailowy), sporządzamy rozliczenia roczne spółek ltd i dyrektorów, które następnie są przekazywane odpowiednio do wyżej wymienionych instytucji. Oprócz tego, jednym z głównych kierunków działalności naszego biura rachunkowego jest zakładanie spółki w Anglii. Nasza oferta zawiera dwie możliwości: rejestracja firmy ltd od podstaw lub gotowa firma w Anglii, funkcjonująca już po 24 godzinach. Jeśli poszukujesz odpowiedniej siedziby dla swojego przedsiębiorstwa – mamy dla Ciebie rozwiązanie! Nasza kolejna niezwykle atrakcyjna propozycja – adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii. Pozwoli Ci to zaoszczędzić niemało czasu, dzięki czemu będziesz mógł załatwić pozostałe formalności związane z prowadzeniem własnego biznesu. Usługa adresu korespondencyjnego obejmuje również odbiór wszelkich pism, listów, które następnie przekażemy Ci drogą mailową.

 

Nasze biuro rachunkowe jest ubezpieczone – ten fakt stanowi dodatkową gwarancję dla naszych Klientów. Nasi księgowi, legitymujący się Certyfikatami Ministra Finansów, zapewniają najwyższą jakość obsługi klientów.

Wyślij zapytanie i poznaj szczegóły oferty naszego biura rachunkowego.