Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Jak założyć firmę w Anglii 

Pracujesz już od jakiegoś czasu w Wielkiej Brytanii, jednak chciałbyś zrobić krok do przodu i założyć własną spółkę? Nasze licencjonowane biuro rachunkowe, specjalizujące się w danym zakresie od ponad dziesięciu lat, przedstawi Ci, krok po kroku, jak założyć firmę w Anglii. Udzielimy odpowiedzi na wszystkie pytania, zadbamy o to, aby proces rejestracji był bezbłędny, gdyż nawet najmniejsze omyłki mogą w przyszłości sprawić niemałe kłopoty, a tego przecież każdy chciałby uniknąć.

Otóż pytanie brzmi: jak założyć firmę w Anglii? Przedstawiamy dwie możliwości: spółka ltd – rejestracja od podstaw lub gotowa firma w Anglii, która „uaktywni się” już po upływie doby! Dodatkowo otrzymasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii. Naszym zadaniem będzie przesyłanie wszystkich otrzymanych listów w formie skanów na wskazany przez Ciebie adres mailowy.

W naszym biurze rachunkowym świadczymy wiele usług, dzięki którym Twoja firma w Anglii jest prowadzona operatywnie i efektywnie. Są to m.in.: pomoc przy zakładaniu spółki ltd, tłumaczenie różnych dokumentów, rozliczenia VAT oraz rejestracja firmy do VAT, umawianie spotkań o numer NIN [National Insurance Number], który jest niezbędny w przypadku zamiaru podjęcia legalnej pracy w Wielkiej Brytanii, sporządzamy roczne raporty, pomagamy w kwestii zwrotu podatku VAT z Anglii, jak również rozliczamy spółkę i jej dyrektora w takich instytucjach jak Urząd Skarbowy [HM Revenue&Customs] czy Rejestr Spółek [Companies House]. Jesteśmy w stałym kontakcie z wyżej wymienionymi urzędami, reprezentując przed nimi interesy Twojej spółki. W ramach oferty naszego biura rachunkowego masz możliwość skorzystania z pełnego doradztwa biznesowego i podatkowego, jak również prowadzenia kadr i płac (m.in. sporządzanie list płac). Każda oferta jest indywidualna, „uszyta na miarę” potrzeb konkretnego Klienta. Posiadamy ubezpieczenie, co dodatkowo chroni Twoje przedsiębiorstwo.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego biura rachunkowego oraz aktualnymi promocjami.