Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Ksiegowa w Londynie 

Sprawne zarządzanie firmą wymaga zadbania o każdy szczegół i dopełnienie każdej formalności. Prowadzenie firmy ltd – to temat wielowątkowy, nieraz wymagający wiedzy specjalistycznej, dlatego w takich sytuacjach warto skorzystać z pomocy ekspertów. Przedstawiamy nasze licencjonowane biuro rachunkowe – Twoja profesjonalna ksiegowa w Londynie, jak również w pozostałej części Wielkiej Brytanii. Kilkunastoletnia działalność naszego biura oparta jest na wysokich kwalifikacjach księgowych, legitymujących się Certyfikatami Ministra, oraz wielojęzyczności naszych pracowników, dzięki czemu obsługujemy Klientów nie tylko z Polski, ale także i z zagranicy.

Twoja ksiegowa w Londynie zapewni sprawne funkcjonowanie Twojej firmy w Wielkiej Brytanii, świadcząc następujące usługi: obsługa kadrowa i administracyjna spółki ltd (w tym także sporządzenie listy płac), umawianie spotkań o indywidualny i obligatoryjny numer NIN, prowadzenie pełnej księgowości, rozliczanie podatku VAT, pomoc w tłumaczeniu dokumentów, które otrzymujemy od naszych Klientów, przygotowywanie raportów rocznych, rejestracja spółek w Anglii do VAT. Ponadto, w naszym biurze rachunkowym zajmuje się sporządzaniem rozliczeń rocznych przedsiębiorstw i ich dyrektorów, a następnie ich przekazywaniem do właściwych instytucji brytyjskich, takich jak: Companies House oraz HM Revenue&Customs. Nasz team jest stałym przedstawicielem Twojej firmy ltd w urzędach UK, odbierając telefony i prowadząc korespondencję w Twoim imieniu.

Planujesz założenie działalności gospodarczej w Wielkiej Brytanii? Najpierw podejmij decyzję, która z opcji bardziej Ci odpowiada: gotowa firma w Anglii, działająca w 24 godziny, bądź rejestracja od podstaw. Kolejnym krokiem jest wskazanie siedziby przedsiębiorstwa w Wielkiej Brytanii. Jeżeli sama myśl o długich poszukiwaniach przyprawia Cię o zawrót głowy – mamy dla Ciebie świetne rozwiązanie! Udostępnimy nasz adres korespondencyjny w UK wraz z usługą odbioru Twoich pism i kierowaniem ich na Twój adres mailowy (w formie skanów).

Skontaktuj się z nami i poznaj odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!