Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Jak założyć działalność w Anglii 

Planujesz założenie własnej firmy w Wielkiej Brytanii i poszukujesz ekspertów? Przedstawiamy Ci nasze licencjonowane biuro rachunkowe, specjalizujące się w tym zakresie od ponad dziesięciu lat, dzięki czemu znamy potrzeby naszych Klientów i świadczymy usługi na najwyższym poziomie. Zespół naszych księgowych posiada Certyfikaty wydane przez Ministra Finansów, co poświadcza ich wysokie kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie zawodowe. Ponadto dzięki naszemu wielojęzycznemu personelowi mamy możliwość współpracować z wieloma zagranicznymi spółkami.

Już dziś dowiedz się jak założyć działalność w Anglii! Krok po kroku: najpierw wybierz czy interesuje Cię rejestracja spółki ltd od podstaw, czy też gotowa firma w Anglii (w drodze nabycia), działająca w zaledwie 24 h! Następnie – adres spółki. Przytłacza Cię załatwianie formalności, masz mało czasu? Pomożemy Ci – otrzymasz nasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, a więc możesz zapomnieć o długich i nieraz stresujących poszukiwaniach. Odbierzemy Twoją korespondencję, a następnie przekażemy Ci ją w formie skanów na wskazany adres mailowy.

Nawiązując współpracę z naszym biurem rachunkowym, dowiesz się nie tylko jak założyć działalność w Anglii od A do Z, ale również pomożemy Ci w sprawnym zarządzaniu Twoją firmą ltd. Oferujemy: pomoc w tłumaczeniach dokumentów, kompleksowe doradztwo podatkowe i biznesowe, rozliczenia podatku VAT, przygotowywanie rocznych raportów, umawianie na spotkania o numer NIN [National Insurance Number], rejestrujemy spółki w Anglii do VAT, prowadzimy pełną księgowość, obsługujemy kadry, sporządzamy listy płac, jak również przygotowujemy roczne rozliczenia spółek ltd i ich dyrektorów. Nasze biuro rachunkowe utrzymuje stały kontakt z takimi instytucjami brytyjskimi, jak HM Revenue&Customs oraz Companies House, odbierając telefony i prowadząc korespondencję w imieniu Klientów.

Skontaktuj się z nami i skorzystaj z naszych atrakcyjnych ofert i promocji!