Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Zwrot podatku za pracę w Anglii 

Rozważasz założenie własnej działalności gospodarczej w UK i szukasz profesjonalnej pomocy? Czy też prowadzisz już własną firmę i interesują Cię kwestie podatkowe i księgowe (m.in. zwrot podatku za pracę w Anglii)? Bez względu na to na jakim etapie jesteś – miej pewność, iż wszystkie formalności zostały dopełnione bezbłędnie! Zasięgnij opinii naszych ekspertów. Nasze licencjonowane biuro rachunkowe pomoże Ci od A do Z w zakresie księgowości, rejestracji spółki ltd, obsługi kadrowo-płacowej. Zespół pracowników, władających kilkoma językami obcymi, oraz księgowych, posiadających Certyfikaty Ministra Finansów, zapewni najwyższy poziom świadczenia usług.

Oferta naszego biura rachunkowego przedstawia się następująco: prowadzenie pełnej księgowości, tłumaczenie dokumentów, rejestracja firmy w Wielkiej Brytanii do VAT, przygotowywanie rocznych raportów, umawianie na spotkania o NIN, obsługa kadrowo-płacowa i administracyjna spółki w Anglii, reprezentacja i stały kontakt z instytucjami w Wielkiej Brytanii: Companies House oraz HM Revenue&Customs, przygotowywanie rocznych rozliczeń firm ltd i dyrektorów - które następnie są kierowane do powyższych urzędów. Ponadto oferujemy kompleksowe doradztwo w sprawach biznesowych i podatkowych (m.in. zapytaj naszych ekspertów jak ubiegać się o zwrot podatku za pracę w Anglii), a nasz zespół odbiera telefony i prowadzi korespondencję w kilku językach w imieniu Klientów.

Firma w Anglii – kilka informacji praktycznych. Załóż swoją spółkę ltd od podstaw bądź kup gotową, która działa już po upływie doby! Następnie – podaj adres siedziby. Zbyt wiele spraw na głowie? Mamy dobrą wiadomość! Skorzystaj z naszego adresu korespondencyjnego w Wielkiej Brytanii, w ramach którego otrzymasz dodatkowo usługę odbioru Twoich pism i przesyłania ich via mail.

Zadzwoń lub napisz do naszych konsultantów z Działu Obsługi Klienta, a poznasz szczegóły oferty oraz aktualne promocje!