Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Polskie biuro rachunkowe 

Zamierzasz założyć działalność gospodarczą w Wielkiej Brytanii i potrzebujesz profesjonalnej pomocy? A może już prowadzisz własną firmę i chciałbyś zapewnić fachową obsługę księgową, kadrową oraz administracyjną? Nasze polskie biuro rachunkowe prowadzi działalność od ponad dziesięciu lat, dzięki czemu zapewniamy najwyższy poziom obsługi Klienta. Nasi pracownicy – to wielojęzyczny team oraz wysoko kwalifikowani księgowi z Certyfikatami Ministra Finansów, poświadczającymi ich wieloletnie doświadczenie zawodowe. Oferujemy pomoc od A do Z – konsultacje, porady, wskazówki w zakresie rachunkowości, rejestracji firm w Wielkiej Brytanii i Polsce czy też rozliczeń podatkowych.

Oto jak przedstawia się oferta naszego biura rachunkowego: pełna opieka księgowa, administracyjna i kadrowo-płacowa spółki ltd (w tym sporządzanie list płac), wszechstronne poradnictwo biznesowe i podatkowe, rozliczenia VAT, tłumaczenia dokumentów, umawianie spotkań o NIN (National Insurance Number – numer indywidualny, niezbędny w celu podjęcia legalnego zatrudnienia w Wielkiej Brytanii), przygotowywanie rocznych sprawozdań, rejestracja spółki w Anglii do VAT, pomoc w tłumaczeniach, sporządzanie rocznych rozliczeń firm ltd i dyrektorów, a następnie wysyłanie odpowiednio do Companies House i HM Revenue&Customs. Nasze polskie biuro rachunkowe utrzymuje stały kontakt z powyższymi instytucjami w UK, prowadząc z nimi korespondencję oraz odbierając telefony w imieniu Klientów.

Firma w Anglii może zostać zarejestrowana od podstaw bądź nabyta – taka gotowa spółka ltd zaczyna działać już po upływie 24 godzin. Pamiętaj, aby wskazać adresy siedziby Twojej firmy w UK! Jeżeli nie masz czasu na poszukiwania odpowiedniej lokalizacji – skorzystaj z naszej oferty. Usługa adresu korespondencyjnego w Wielkiej Brytanii połączona z odbiorem wszelkich pism i przekazaniem ich drogą elektroniczną w postaci skanów.

Napisz lub zadzwoń do nas, a nasz Dział Obsługi Klienta zapozna Cię ze szczegółami oferty naszego biura rachunkowego.