Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Założyć firmę w Anglii 

Chciałbyś rozpocząć własną działalność gospodarczą i zastanawiasz się jakich formalności należy dokonać, aby założyć firmę w Anglii? Zadaj wszystkie nurtujące Cię pytania ekspertom naszego licencjonowanego biura rachunkowego, działającego na rynku od ponad dziesięciu lat i specjalizującego się w takich sektorach jak: księgowość, rozliczenia podatkowe czy rejestracja firmy w Wielkiej Brytanii oraz Polsce. Nasza załoga – to księgowi z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, legitymujący się Certyfikatami Ministra Finansów, jak również wielojęzyczny personel, ułatwiający nawiązywanie współpracy z przedsiębiorcami nie tylko z Polski, ale i z zagranicy.

Oto kilka informacji jakie kroki powinieneś podjąć, aby założyć firmę w Anglii. Po pierwsze – zdecyduj czy ma być to rejestracja od zera, czy może gotowa firma w Anglii (nasze biuro rachunkowe sprzedaje gotowe spółki ltd). Po drugie – wskaż adres jej siedziby. Masz zbyt wiele spraw na głowie i sama myśl o żmudnych poszukiwaniach odpowiedniego biura przyprawia Cię o ból głowy? Nasi eksperci przygotowali dla Ciebie niezwykle atrakcyjne rozwiązanie: udostępniamy swój adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, „uzupełniając” dodatkowo daną ofertę o gwarancję odbioru Twoich pism, a następnie wysłanie ich skanów via mail.

Pozostały zakres usług naszego biura rachunkowego prezentuje się następująco: udzielamy porad oraz praktycznych wskazówek w zakresie ustawodawstwa podatkowego i biznesu, tłumaczymy dokumenty, rejestrujemy spółki ltd do VAT,  przygotowujemy roczne podsumowania (tzw. annual), prowadzimy kadry i płace, oferujemy prowadzenie pełnej księgowości firmy w UK, zapewniamy obsługę administracyjną oraz kadrowo-płacową, wykonujemy rozliczenia podatkowe, umawiamy na spotkania o numer NIN, konieczny w przypadku podjęcia pracy w Wielkiej Brytanii, przygotowujemy roczne rozliczenia spółek w Anglii, jak również ich dyrektorów, które następnie kierujemy odpowiednio do: HM Revenue&Customs (brytyjski Urząd Skarbowy) oraz Companies House (Rejestr Spółek). Nasz team jest stałym przedstawicielem Twojej firmy ltd w powyższych organach UK (prowadzenie korespondencji, odbieranie telefonów).

Skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta i poznaj szczegóły oferty oraz atrakcyjne promocje!