Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Podatki w Angli 

Mieszkasz już od jakiegoś czasu w Wielkiej Brytanii i planujesz założyć własną firmę? A może już prowadzisz działalność w UK i potrzebujesz wskazówek? Firma ltd, podatki w Anglii, prowadzenie księgowości – a także wiele innych kwestii obejmuje 10-letnia działalność naszego licencjonowanego biura rachunkowego. Nasz team – to przede wszystkim wielojęzyczny personel, dzięki któremu współpracujemy z wieloma zagranicznymi przedsiębiorstwami, jak również profesjonalni księgowi, posiadający Certyfikaty wydane przez Ministra Finansów. Udzielimy odpowiedzi na nurtujące Cię pytania!

Założyć spółkę ltd w Anglii możesz w następujący sposób: drogą rejestracji od podstaw lub może to być gotowa firma w Anglii, która zacznie działać po zaledwie 24 godzinach. Adres siedziby – to element obowiązkowy. Czas to pieniądz – dlatego skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty – udostępnimy Ci adres korespondencyjny w UK wraz z usługą odbioru Twojej poczty, która potem, w formie skanów, zostanie odesłana na wskazany przez Ciebie adres mailowy.

Współpracując z naszym biurem rachunkowym, masz możliwość skorzystania również z następujących usług: pełna obsługa księgowa, kadrowa oraz administracyjna (w tym także sporządzanie list płac), konsultacje w zakresie prawa podatkowego i biznesu w ogóle (podatki w Anglii, rozliczenia), umawianie spotkań o National Insurance Number. Ponadto oferujemy pomoc w tłumaczeniach dokumentów, rozliczamy VAT, przygotowujemy raporty roczne firm ltd, wykonujemy rozliczenia roczne spółek oraz ich dyrektorów, które następnie są wysyłane do takich instytucji jak Companies House oraz HM Revenue&Customs, rejestrujemy spółki ltd do VAT. Reprezentujemy naszych Klientów przed wyżej wymienionymi organami, prowadząc z nimi korespondencję oraz odbierając telefony.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego. Przedstaw nam swój plan, a my „uszyjemy” dla Ciebie indywidualną propozycję!