Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Firmy w Anglii 

Coraz więcej naszych Rodaków zakłada firmy w Anglii. Kierując się maksymą „nieznajomość prawa szkodzi”, warto zasięgnąć opinii eksperta w danej dziedzinie. Nasze licencjonowane biuro rachunkowe działa na rynku od kilkunastu lat i ma ogromne doświadczenie w zakładaniu spółek w Polsce i za granicą.

Księgowi, legitymujący się Certyfikatami MF, wielojęzyczny team, obsługujący naszych Klientów w kilku językach – wszystko to składa się na najwyższy poziom świadczonych przez nas usług. Nasze biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie, co stanowi dodatkową gwarancję dla Twojego przedsiębiorstwa.

Oto usługi, świadczone przez nasze biuro rachunkowe, które pomogą w sprawnym prowadzeniu Twojej firmy w Anglii: przygotowywanie raportów rocznych, rozliczanie podatku VAT, pomoc w tłumaczeniach dokumentów, prowadzenie kadr i płac, kompleksowa obsługa administracyjna i księgowa spółki ltd, doradztwo w zakresie przepisów prawa podatkowego oraz biznesu, rejestracja firmy w Wielkiej Brytanii do VAT, umawianie spotkań o przyznanie indywidualnego National Insurance Number, przygotowywanie rocznych rozliczeń spółek w Anglii oraz ich dyrektorów, które potem są przekazywane do takich urzędów w UK, jak Companies House oraz HM Revenue&Customs. Ponadto pełnimy rolę przedstawiciela w wyżej wymienionych organach – prowadząc korespondencję oraz odbierając telefony w imieniu naszych Klientów.

Zastanawiasz się nad założeniem firmy w Anglii? Nasi eksperci przedstawią Ci szczegóły, wyjaśniając je krok po kroku. Najpierw należy wybrać jedną z dwóch możliwości: czy będzie to nabyta, gotowa firma w Anglii, której „uaktywnienie się” jest kwestią jednej doby, czy też rejestracja spółki ltd od zera. Następnie – obowiązkowy adres siedziby Twojego przedsiębiorstwa. Masz sporo na głowie, a doba ma tylko 24h? Przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjne rozwiązanie! Otrzymasz nasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii wraz z usługą odbioru Twojej korespondencji, którą będziemy przesyłać Ci w formie skanów via mail.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi promocjami naszego biura rachunkowego oraz przesyłania zapytań.