Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Księgowość Anglia 

Prowadzisz własną firmę w UK? A może dopiero planujesz jej założenie? Szukasz praktycznych porad i wskazówek w takich kwestiach jak rozliczenia podatków, kadry i płace, księgowość Anglia? Właśnie znalazłeś rozwiązanie! Nasz licencjonowane biuro rachunkowe działa na rynku od ponad dziesięciu lat, obsługując Klientów nie tylko z Polski, ale również i z zagranicy. Team księgowych, legitymujących się Certyfikatami Ministra Finansów, zapewni świadczenie usług na najwyższym poziomie, a wielojęzyczny personel – obsługę Klientów zagranicznych od A do Z.

Oferta naszego biura rachunkowego przedstawia się następująco: konsulting biznesowy i podatkowy (m.in. zapytaj naszych ekspertów jak ubiegać się o zwrot podatku z Anglii), przygotowywanie raportów rocznych, rejestracja firm ltd do VAT, umawianie spotkań o przyznanie numeru NIN, obsługa kadrowa i administracyjna, sporządzanie list płac, rozliczenia podatku VAT, pełna księgowość Anglia, tłumaczenia dokumentów, otrzymywanych od Klientów, utrzymywanie stałego kontaktu i prowadzenie korespondencji z Companies House oraz HM Revenue&Customs, przygotowywanie rozliczeń rocznych spółki ltd i dyrektora, które są następnie kierowane do powyższych instytucji brytyjskich.

Ponadto, nawiązując współpracę z naszym biurem rachunkowym, dowiesz się jak, krok po kroku, otworzyć działalność gospodarczą w Anglii: drogą rejestracji spółki od podstaw bądź może to być nabyta, gotowa firma w Anglii, funkcjonująca już w 24 godziny. Daną usługę „poszerzamy” o udostępnienie naszego adresu korespondencyjnego w Wielkiej Brytanii, odciążając Cię ze żmudnych poszukiwań odpowiedniej siedziby dla swojego przedsiębiorstwa. Dodatkowo, gwarantujemy odbiór Twojej korespondencji, którą przekażemy Ci drogą mailową w formie skanów.

Posiadane przez nas ubezpieczenie stanowi dodatkową gwarancję dla Twojej firmy w Wielkiej Brytanii.

Prześlij nam swoje zapytanie, a my przedstawimy Ci pełną ofertę naszych usług oraz aktualne promocje.