Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

ltd w Anglii 

Założenie firmy za granicą to nie lada wyzwanie, jednak wszystko staje się o wiele łatwiejsze, gdy sięgasz po pomoc ekspertów. Specjalizacją naszego licencjonowanego biura rachunkowego, działającego na rynku od ponad dziesięciu lat, jest m.in. prowadzenie księgowości, obsługa administracyjna, doradztwo biznesowe, jak również rejestracja spółki ltd w Anglii. Nasi eksperci, księgowi posiadający Certyfikaty Ministra Finansów oraz wielojęzyczny personel pomogą Ci od A do Z, udzielając porad oraz praktycznych wskazówek.

Do usług, świadczonych przez zespół naszych fachowców, należą: pomoc w tłumaczeniach dokumentów Klientów, przygotowywanie raportów rocznych, rejestracja spółki ltd w Anglii do VAT, doradztwo w zakresie biznesu i prawa podatkowego, umawianie na spotkania o indywidualny numer NIN, rozliczenia VAT, prowadzenie kadr i płac firm w Wielkiej Brytanii, kompleksowa obsługa księgowa i administracyjna, przygotowywanie rocznych rozliczeń spółek w Anglii i ich dyrektorów, które następnie kierujemy do takich organów w UK jak Companies House i HM Revenue&Customs. Zadaniem naszego biura rachunkowego jest również stała reprezentacja firm ltd naszych Klientów przed wyżej wymienionymi urzędami – poprzez odbieranie telefonów czy prowadzenie korespondencji.

Oprócz tego, pomożemy Ci założyć firmę w Wielkiej Brytanii – od A do Z! Możliwości są dwie i to Ty decydujesz czy będzie to rejestracja spółki ltd od podstaw, czy też gotowa firma w Anglii, która zaczyna działać w 24 godziny! Dokonując rejestracji, należy także wskazać adres przedsiębiorstwa. Skorzystaj z naszej oferty – proponujemy Ci nasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, odciążając Cię tym samym z części obowiązków i formalności. Zapewniamy odbiór całej korespondencji, którą potem skanujemy i przekazujemy Ci drogą mailową.

Nasze biuro jest ubezpieczone, co chroni również i Twoją spółkę. Zapoznaj się z naszą ofertą, a my przygotujemy propozycję „uszytą” i dopasowaną do Twojej sytuacji!