Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Załóż firmę w Anglii 

Mieszkasz na Wyspach, szukasz „pomysłu na życie”? Załóż firmę w Anglii! Nasze licencjonowane biuro rachunkowe oferuje pomoc w zakresie rejestracji spółki ltd, prowadzenia księgowości czy rozliczenia podatków. Działamy na rynku już 10 lat, nasz team – to eksperci z wieloletnim doświadczeniem w prawie podatkowym, księgowi certyfikowani przez Ministra Finansów oraz wielojęzyczny personel – dzięki czemu współpracujemy z Klientami również z zagranicy.

Przedstawiamy Ci dwie opcje rozpoczęcia działalności gospodarczej w Wielkiej Brytanii: gotowa firma w Anglii, która zacznie funkcjonować już po 24 godzinach albo rejestracja spółki od zera. Poza tym – otrzymasz nasz adres korespondencyjny w UK. Zapomnij o długich i nieraz nerwowych poszukiwaniach siedziby dla swojej spółki ltd w Anglii – skorzystaj z naszej oferty. Dodatkowo, będziemy odbierać Twoją pocztę i wysyłać ją w formie skanów drogą mailową.

Nasze biuro rachunkowe świadczy wiele usług, które pomogą Ci sprawnie zarządzać własnym przedsiębiorstwem, a mianowicie: prowadzenie pełnej księgowości, obsługa kadrowa i administracyjna spółki ltd (w tym przygotowanie list płac), rozliczenia podatku VAT, sporządzanie rocznych raportów przedsiębiorstwa, pomoc w tłumaczeniach dokumentów, doradztwo w sprawach podatkowych i biznesu w ogóle, umawianie spotkań o National Insurance Number [NIN] (potrzebny dla podjęcia legalnej pracy w Wielkiej Brytanii) rejestracja firm w Wielkiej Brytanii do VAT, przygotowywanie rozliczeń rocznych spółek i ich dyrektorów, które są wysyłane odpowiednio do Companies House i HM Revenue&Customs. Ponadto naszym zadaniem jest stała reprezentacja Klientów przed wyżej wymienionymi urzędami brytyjskimi – odbieranie telefonów i korespondowanie.  

Załóż firmę w Anglii z naszym biurem rachunkowym – bezbłędnie i bez stresu! Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o naszych aktualnych promocjach. Nasi eksperci przygotują ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.