Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Zakładanie firmy w Anglii 

Interesuje Cię temat rejestracji spółki ltd? Poważnie się zastanawiasz nad tym, aby wreszcie stanąć na swoim i rozpocząć własną działalność gospodarczą w Anglii, aczkolwiek masz jeszcze pewne wątpliwości w związku z nieznajomością przepisów obowiązujących w tym zakresie? Eksperci z naszego licencjonowanego biura rachunkowego udzielą Ci praktycznych porad, przedstawią krok po kroku jak przebiega zakładanie firmy w Anglii. Pomoc fachowców – to przede wszystkim gwarancja bezstresowego i bezbłędnego załatwienia wszystkich formalności związanych z rejestracją firmy w UK.

Zakładanie firmy w Anglii może wyglądać w następujący sposób: spółka ltd, założona od podstaw, lub gotowa firma w Anglii, która zaczyna działać już po upływie doby! Kolejną atrakcyjną propozycją naszego biura rachunkowego jest udostępnienie adresu korespondencyjnego w Wielkiej Brytanii. Nie musisz już szukać odpowiedniej siedziby, co nieraz jest bardzo czasochłonne. Usługa ta obejmuje również odbiór korespondencji, którą następnie skanujemy i przesyłamy via email.

Współpracując z naszym biurem rachunkowym, masz okazję skorzystać również z następujących usług: kompleksowa obsługa kadrowa, sporządzanie list płac, rejestracja spółki ltd do VAT, pomoc w tłumaczeniach dokumentów, sporządzanie raportów rocznych, prowadzenie pełnej księgowości, doradztwo biznesowe i podatkowe, obsługa w zakresie zwrotu podatku z Anglii, rozliczenia VAT, umawianie spotkań o NIN (numer identyfikacyjny nadawany każdemu, kto podejmuje pracę w Wielkiej Brytanii). Ponadto rozliczamy spółki i dyrektorów, przekazując niezbędne informacje do takich organów jak HM Revenue&Customs i Companies House. Utrzymujemy stały kontakt z urzędami, prowadząc z nimi korespondencję oraz udostępniając im niezbędne informacje. Nasz personel jest wielojęzyczny – dzięki temu mamy możliwość odbierania pism i telefonów za Klientów w kilku językach.

Fundamentem naszej wieloletniej działalności są profesjonalni księgowi, posiadający Certyfikaty Ministra Finansów, dzięki czemu zapewniamy obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego oraz kontaktu w celu ustalenia szczegółów.