Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Biuro rachunkowe w Londynie 

Prowadzisz własną firmę w UK i chciałbyś zapewnić obsługę księgowo-administracyjną spółki ltd na najwyższym poziomie? Przedstawiamy Ci nasze biuro rachunkowe w Londynie – zespół ekspertów z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, księgowych legitymujących się Certyfikatami MF oraz pracowników, obsługujących Klientów w kilku językach. W naszej współpracy kierujemy się przede wszystkim indywidualnym podejściem do każdego Klienta, dopasowując oferty do każdej sytuacji. Skorzystaj z pomocy naszych fachowców i rozwiej swoje wątpliwości raz i na zawsze!

Twoje biuro rachunkowe w Londynie świadczy następujące usługi: obsługa kadrowo-płacowa i administracyjna firm w Wielkiej Brytanii, rozliczenia podatkowe, umawianie spotkań o przyznanie indywidualnego numeru NIN [National Insurance Number], przygotowywanie rocznych podsumowań, prowadzenie księgowości firmy w UK, pomoc w tłumaczeniu dokumentów, kompleksowe usługi konsultingowe w zakresie ustawodawstwa podatkowego oraz biznesu, rejestracja spółek ltd do VAT, przygotowywanie rocznych rozliczeń przedsiębiorstw w Anglii i ich dyrektorów – a następnie przekazywanie odpowiednio do Companies House i HM Revenue&Customs. Nasi pracownicy są stałymi przedstawicielami Twojej firmy ltd – odbierają telefony, a także prowadzą korespondencję.

Oferta naszego biura rachunkowego obejmuje również wszechstronną pomoc od A do Z przy zakładaniu spółki w Wielkiej Brytanii: firma w Anglii (już założona – zajmujemy się sprzedażą gotowych spółek ltd) bądź jej rejestracja od zera. Pamiętaj, iż siedziba firmy jest jej wizytówką. W przypadku, gdy nie masz czasu na poszukiwania odpowiedniego biura – przychodzimy Ci z pomocą! Skorzystaj z naszej usługi: adres korespondencyjny w UK wraz z odbiorem wszystkich przychodzących pism, które następnie otrzymasz via mail (w formie skanów).

Gwarantujemy najwyższy poziom świadczenia usług oraz indywidualne podejście do każdego Klienta. Już dziś wyślij swoje zapytanie do naszego Biura Obsługi Klienta.