Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Biuro ksiegowe w Londynie 

Prowadzisz własną firmę i poszukujesz profesjonalnej obsługi księgowej? Nasze biuro ksiegowe w Londynie – to zespół fachowców z kilkunastoletnim doświadczeniem zawodowym, kwalifikowanych księgowych z Certyfikatami Ministra Finansów oraz pracowników, obsługujących Klientów w kilku językach obcych. Od ponad dziesięciu lat specjalizujemy się w takich tematach jak rachunkowość, rejestracja spółek w Anglii i Polsce, obsługa kadrowo-płacowa, rozliczenia podatkowe. Świadczymy usługi konsultingowe, udzielając praktycznych porad i wskazówek od A do Z.

Lista usług, oferowanych przez nasze biuro ksiegowe w Londynie, przedstawia się następująco: kompleksowe poradnictwo biznesowe i podatkowe (w tym również rozliczenia podatku VAT), pełna opieka księgowa i administracyjna spółki ltd, umawianie spotkań o numer NIN [National Insurance Number], pomoc w tłumaczeniu dokumentów naszych Klientów, przygotowywanie rocznych raportów, obsługa kadrowo-płacowa Twojej firmy w Wielkiej Brytanii, rejestracja przedsiębiorstwa do VAT, jak również sporządzanie rozliczeń rocznych spółek w Anglii i dyrektorów. Nasz team jest stałym przedstawicielem Twojej firmy w UK w takich urzędach jak HM Revenue&Customs oraz Companies House.

Kilka słów o tym jak otworzyć działalność gospodarczą w Anglii. Najpierw podejmij decyzję czy będzie to gotowa firma w Anglii (nasze biuro rachunkowe sprzedaje takie spółki), działająca zaledwie po upływie doby, czy też chcesz zarejestrować ją od podstaw. Kolejnym krokiem będzie wskazanie adresu siedziby. Nie masz czasu na poszukiwania? Przedstawiamy niezwykle atrakcyjną ofertę: usługa adresu korespondencyjnego w Wielkiej Brytanii „poszerzona” o gwarancję odbioru wszelkich pism, a następnie wysłanie ich na wskazany przez Ciebie adres mailowy (w formie skanów).

Wysokie kwalifikacje naszych fachowców stanowią gwarancję najwyższej jakości obsługi Klientów oraz elastycznego i indywidualnego podejścia do każdego z nich.