Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Rejestracja spółki w Anglii 

Chcesz dokonać zmian w swoim życiu i założyć firmę w Wielkiej Brytanii? Masz wiele wątpliwości i chciałbyś omówić szczegóły z ekspertem? Nasze licencjonowane biuro rachunkowe opowie Ci jak przebiega rejestracja spółki w Anglii – od początku do końca. Ponadto będziesz mieć okazję zadać wszystkie interesujące Cię pytania i rozwiać jakiekolwiek wątpliwości. Nasi księgowi, posiadający Certyfikaty Ministra Finansów, oraz wielojęzyczny personel zapewnią najlepszą obsługę księgową, kadrową i administracyjną Twojej firmy ltd.

Jak wygląda rejestracja spółki w Anglii? Opcje są dwie: założenie przedsiębiorstwa od zera lub gotowa firma w Anglii, która zacznie działać już po 24 h. Ważna informacja! Pamiętaj, iż każda spółka ltd powinna mieć siedzibę. Propozycja naszego biura rachunkowego – to adres korespondencyjny w UK wraz z niezwykle atrakcyjną usługą odbierania Twojej korespondencji, a następnie wysyłania jej skanów drogą elektroniczną.

Ponadto świadczymy wiele innych usług, które pomogą Ci sprawnie zarządzać własną firmą. Doradzamy w kwestiach biznesowych i podatkowych (m.in. rozliczenie podatku z Anglii), umawiamy na spotkania o numer NIN, niezbędny w celu podjęcia legalnej pracy w UK, rozliczamy VAT, przygotowujemy raporty roczne, pomagamy w tłumaczeniach dokumentów, rejestrujemy spółkę ltd do VAT, prowadzimy kadry i płace, zapewniamy kompleksową obsługę administracyjną i księgową, przygotowujemy rozliczenia roczne spółek i dyrektorów, które są następnie wysyłane odpowiednio do HM Revenue&Customs oraz Companies House. Poza tym, naszym zadaniem jest utrzymywanie stałego kontaktu w imieniu naszych klientów z poszczególnymi instytucjami brytyjskimi.

Nasze biuro rachunkowe zawarło umowę o odpowiedzialności cywilnej za swoje działania – jest to dodatkowa ochrona także dla Twojej firmy ltd.

Napisz lub zadzwoń do nas, a przedstawimy Ci nasze aktualne promocje oraz „uszyjemy” indywidualną, dopasowaną ofertę naszej współpracy.