Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Rozliczenie podatku Anglia 

Planujesz rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej w Wielkiej Brytanii? Szukasz praktycznych porad, wskazówek, opinii? Już je znalazłeś! Nasze licencjonowane biuro rachunkowe – to zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, pracowników, władających kilkoma językami obcymi, jak również księgowych z Certyfikatami Ministra Finansów. Wszystko to składa się na profesjonalną obsługę Klienta na najwyższym poziomie. Zakres działalności naszego biura jest niezwykle szeroki, obejmuje m.in. prowadzenie pełnej księgowości, obsługę administracyjną, doradztwo, rejestrację spółek ltd, rozliczenie podatku. Anglia – to przede wszystkim inne przepisy i formalności, których niedopełnienie może okazać się niezwykle kosztowne, dlatego skorzystaj z naszej profesjonalnej pomocy – od A do Z!

Przedstawiamy nasze usługi: rozliczenie podatku VAT, prowadzenie kadr i płac (w tym przygotowanie listy płac), kompleksowe doradztwo w zakresie podatków i biznesu (rozliczenie podatku – Anglia, Polska), umawianie spotkań o przyznanie indywidualnego numeru NIN, sporządzanie raportów rocznych, pomoc w tłumaczeniach dokumentów, rejestracja firm w Wielkiej Brytanii do VAT, pełna obsługa administracyjna oraz księgowa, przygotowywanie rozliczeń rocznych spółek ltd i dyrektorów – które są następnie kierowane do urzędów brytyjskich: HM Revenue&Customs oraz Companies House. Obowiązkiem naszego biura jest stałe przedstawicielstwo Klientów przed wyżej wymienionymi organami poprzez odbieranie telefonów oraz prowadzenie korespondencji w ich imieniu.

Poniżej kilka szczegółów o tym jak jest zakładana spółka w Anglii. Wybierz jedną z dwóch opcji: firma w Anglii – już założona, działająca po 24 godzinach, bądź rejestracja od zera. Adres spółki ltd jest elementem niezwykle istotnym. Zaoszczędź sporo czasu i skorzystaj z naszego adresu korespondencyjnego w Wielkiej Brytanii! Zapewniamy odbiór Twoich pism, które następnie wysyłamy via mail w formie skanów.

Zaufaj ekspertom, a będziesz pewny, że wszystkie formalności zostały dopełnione bezbłędnie! Napisz lub zadzwoń do nas jeszcze dziś!