Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Zakładanie firmy w UK 

Jeżeli mieszkasz na Wyspach i już od jakiegoś czasu poważnie zastanawiasz się nad dokonaniem zmian w swoim życiu i rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej w Anglii, mamy dla Ciebie świetną propozycję! Zakładanie firmy w UK – proces, który wymaga wiedzy specjalistycznej, znajomości obowiązujących przepisów prawa, gdyż każda omyłka może Cię w przyszłości niemało „kosztować”. Nasze biuro rachunkowe, specjalizujące się w danej dziedzinie od ponad 10 lat, oferuje Ci fachową pomoc w rejestracji spółki w Anglii.

Nasza pomoc może być dwojaka: albo zakładanie firmy w UK od podstaw, albo sprzedaż gotowej spółki ltd, która może działać już po 24 godzinach. W każdej sytuacji oferujemy nasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii. Jest to niezwykle atrakcyjna propozycja, gdyż po pierwsze zaoszczędzisz dużo czasu, który będziesz mógł przeznaczyć na załatwienie pozostałych formalności, a po drugie – usługa ta obejmuje odbiór korespondencji, którą następnie przesyłamy Ci drogą mailową (skany pism).

Firma w Anglii to nie jedyny kierunek, w którym się specjalizujemy. Nasze biuro rachunkowe oferuje pomoc w tłumaczeniach dokumentów, rejestruje spółki ltd do VAT, umawia na spotkania o indywidualny numer NIN, niezbędny w celu podjęcia legalnej pracy w Wielkiej Brytanii, rozlicza VAT, sporządza raporty roczne, utrzymuje stały kontakt i reprezentuje Twoją spółkę ltd przed urzędami, udziela praktycznych porad w zakresie biznesu i prawa podatkowego (w tym o zwrocie podatku z Anglii). Ponadto nasi specjaliści prowadzą kadry i płace firm, jak również wykonują rozliczenia roczne spółki i dyrektora, które są następnie przekazywane do odpowiednich organów (Companies House, HM Revenue&Customs).

Nasze biuro rachunkowe jest ubezpieczone, co stanowi dodatkową gwarancję dla Twojej spółki, a księgowi posiadający Certyfikaty Ministra Finansów zapewniają obsługę klienta na najwyższym poziomie.

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły oferty naszego biura rachunkowego oraz aktualne promocje.