Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Firma ltd 

Planujesz rozpocząć własną działalność gospodarczą w Wielkiej Brytanii i chciałbyś skorzystać z pomocy eksperta, aby uniknąć popełnienia niepotrzebnych, nieraz bardzo „kosztownych” błędów? Zapraszamy na konsultacje do naszego licencjonowanego biura rachunkowego, które ma już 10-letnie doświadczenie w zakładaniu spółek. Dowiesz się jak zarejestrować firmę w Anglii, jakie są podatki w Wielkiej Brytanii, jak sprawnie prowadzić księgowość spółki ltd.

Krok pierwszy – firma ltd – założona od podstaw albo gotowa, działająca już po 24 godzinach. To ty decydujesz, którą z opcji wybierzesz. Krok drugi – wybór adresu siedziby spółki ltd. Mamy dla Ciebie bardzo atrakcyjną propozycję – oferta naszego adresu korespondencyjnego w Wielkiej Brytanii. Dana usługa to również zapewnienie odbioru Twojej poczty przychodzącej, którą następnie odsyłamy w postaci skanów drogą elektroniczną.

Aby Twoja firma ltd działała sprawnie i operatywnie, nasze biuro rachunkowe oferuje szereg następujących usług: prowadzenie pełnej księgowości, kompleksowa obsługa administracyjna i kadrowa (w tym także sporządzenie list płac), utrzymywanie stałego kontaktu (mailowego i telefonicznego) z takimi urzędami jak Companies House oraz HM Revenue&Customs, wykonywanie raportów rocznych, rozliczenia VAT, doradztwo biznesowe i podatkowe (omówienie kwestii zwrotu podatku z Anglii), rejestracja spółki ltd do VAT, umawianie spotkań o numer NIN [National Insurance Number], przygotowywanie rozliczeń rocznych spółki oraz dyrektorów, a następnie odesłanie do odpowiednich instytucji brytyjskich.

Posiadamy ubezpieczenie, co stanowi dodatkową ochronę również dla Twojej firmy w Wielkiej Brytanii. Nasz zespół – to księgowi o wieloletnim doświadczeniu zawodowym, czego poświadczeniem są Certyfikaty Ministra Finansów, oraz personel, władający kilkoma językami, co niezmiernie ułatwia nawiązywanie współpracy z przedsiębiorstwami zagranicznymi.

Już dziś skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegóły naszej oferty oraz aktualne promocje.