Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Prowadzenie działalności gospodarczej w Anglii 

Wielu naszych Rodaków, mieszkających już od jakiegoś czasu na Wyspach, rozważa założenie własnej firmy. Prowadzenie działalności gospodarczej w Anglii może okazać się wyzwaniem, gdyż w grę wchodzą przepisy ustawodawstwa innego kraju. W takiej sytuacji dobrym krokiem jest zasięgnięcie opinii fachowców. Przedstawiamy Ci nasze licencjonowane biuro rachunkowe, prężnie działające na rynku od przeszło kilkunastu lat. Nasz zespół specjalizuje się w zakładaniu firm w Wielkiej Brytanii i Polsce, jak również prowadzimy pełną księgowość, zapewniamy obsługę kadrową spółek ltd.

W ofercie naszego biura rachunkowego znajdziesz następujące usługi: kompleksowy konsulting biznesowy i podatkowy (w tym wskazówki dotyczące rozliczeń podatków w UK), umawianie na spotkania o przyznanie numeru NIN [National Insurance Number], przygotowywanie rozliczeń rocznych spółek ltd oraz ich dyrektorów – a następnie przekazanie do odpowiednich instytucji w Wielkiej Brytanii: Companies House i HM Revenue&Customs, tłumaczenie dokumentów Klientów, rozliczanie VAT, prowadzenie kadr i płac, pełna obsługa księgowa i administracyjna firmy w UK, rejestracja spółki do VAT, utrzymywanie stałego kontaktu oraz reprezentowanie interesów Klientów przed urzędami brytyjskimi.

Ponadto w naszym biurze rachunkowym udzielimy Ci fachowej pomocy od A do Z przy założeniu spółki ltd w Anglii. Istnieją dwie opcje: firma w Anglii, zarejestrowana od podstaw, lub nabycie gotowej spółki ltd, która może funkcjonować już po upływie 24 godzin. W procesie rejestracji należy wskazać adres siedziby firmy. Aby oszczędzić Ci czasochłonnych poszukiwań, przygotowaliśmy dla Ciebie interesującą ofertę – udostępnimy Ci swój adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu zyskasz sporo czasu na wypełnienie pozostałych obowiązków „firmowych”. Ponadto będziemy odbierać Twoją pocztę, a następnie wysyłać ją via mail.

Dzięki profesjonalnym księgowym, posiadającym Certyfikaty Ministra Finansów, oraz wielojęzycznemu zespołowi pracowników, zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie!