Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Anglia podatki 

Zakładanie firmy za granicą wydaje się być na pierwszy rzut oka trudnym wyzwaniem, gdyż wymaga posiadania wiedzy specjalistycznej. Jesteś młodym, początkującym przedsiębiorcą? Zapraszamy do naszego licencjonowanego biura rachunkowego, specjalizującego się od przeszło dekady w takich tematach, jak: prowadzenie działalności w UK, obsługa księgowa, Anglia - podatki i rozliczenia. W naszej działalności stawiamy na profesjonalizm i wysokie kwalifikacje – eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży, księgowi posiadający Certyfikaty Ministra Finansów, jak również personel władający kilkoma językami obcymi.

Oto lista usług, świadczonych przez nasze biuro rachunkowe: przygotowywanie raportów rocznych, pomoc w tłumaczeniach dokumentów, prowadzenie kadr, sporządzanie list płac, rozliczenia podatku VAT, umawianie na spotkania o numer NIN, obsługa księgowa i administracyjna spółki ltd w Wielkiej Brytanii, konsulting podatkowy i biznesowy (Anglia – podatki, księgowość, prowadzenie firmy), rejestracja spółki do VAT, przygotowywanie rocznych rozliczeń firm i ich dyrektorów, które są potem wysyłane odpowiednio do HM Revenue&Customs oraz Companies House. Nasze biuro rachunkowe reprezentuje swoich Klientów w wyżej wymienionych organach, stale korespondując i odbierając telefony.

Oprócz tego oferujemy Ci pomoc od A do Z przy zakładaniu spółki w Anglii. Najpierw wybierz jedną z dwóch opcji: rejestracja przedsiębiorstwa od podstaw albo firma w Anglii – gotowa, funkcjonująca w 24 godziny. Następnie – adres siedziby Twojej spółki ltd. Zapomnij o żmudnych i stresujących poszukiwaniach – otrzymasz nasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, jak również gwarancję odbioru Twojej poczty i przekazanie jej drogą mailową w postaci skanów.

Pomoc ekspertów pomoże Ci sprawniej zarządzać swoją firmą w Wielkiej Brytanii. Powiedz nam, które usługi Cię interesują, a my przygotujemy ofertę „uszytą” specjalnie dla Ciebie.