Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Rozliczenie podatkowe Anglia 

Założenie, a następnie prowadzenie firmy w UK wiąże się z dopełnieniem wielu formalności oraz wieloma obowiązkami. W kwestiach, wymagających wiedzy specjalistycznej, warto skorzystać z pomocy fachowców. Nasze licencjonowane biuro rachunkowe jest obecne na rynku już od kilkunastu lat, oferując usługi w zakresie m.in. rejestracji firm w Wielkiej Brytanii i Polsce, doradztwie biznesowym czy też prowadzeniu księgowości (raporty, rozliczenie podatkowe Anglia). Nasza załoga – to księgowi, legitymujący się Certyfikatami MF, wielojęzyczny personel, zapewniający obsługę Klientów w kilku językach oraz eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży.

Zakres świadczonych przez nas usług przedstawia się następująco: prowadzenie pełnej księgowości spółki ltd, obsługa administracyjna, kadry i płace (również przygotowywanie listy płac), rejestracja firmy w UK do VAT, sporządzanie raportów rocznych, umawianie spotkań o przyznanie National Insurance Number, pomoc w tłumaczeniach dokumentów, rozliczenie podatkowe Anglia, przygotowywanie rocznych rozliczeń spółek i dyrektorów, które są następnie kierowane do HM Revenue&Customs oraz Companies House, kompleksowe doradztwo podatkowe i biznesowe – zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych przedsiębiorców. Poza tym, naszym obowiązkiem jest utrzymywanie stałego kontaktu z instytucjami w UK poprzez prowadzenie korespondencji oraz odbieranie telefonów w imieniu Klientów.

Nasz zespół pomoże Ci również założyć działalność gospodarczą w Anglii. Przedstawiamy Ci dwie alternatywy: zarejestrowanie przedsiębiorstwa od zera bądź założona już firma w Anglii, która „uaktywni się” w ciągu 24 godzin. Elementem koniecznym każdej rejestracji spółki jest jej adres. Masz zbyt wiele spraw do załatwienia? Postanowiliśmy Ci pomóc również w tej kwestii – skorzystaj z naszego wirtualnego biura w Wielkiej Brytanii: oferta adres korespondencyjnego połączonego z usługą odbioru korespondencji i wysyłania jej skanów via mail.

Zadzwoń lub napisz do naszego konsultanta, a prześlemy Ci szczegóły naszej oferty.