Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Spółka ltd w Anglii 

Wiele osób mieszkających i pracujących w Wielkiej Brytanii zastanawia się nad rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej w UK, jednak nieraz istotną przeszkodą jest nieznajomość obowiązujących aktów prawnych. W takiej sytuacji warto zasięgnąć opinii ekspertów. Nasze biuro rachunkowe, działające na rynku od ponad dziesięciu lat, udzieli Ci niezbędnych porad oraz praktycznych wskazówek w zakresie m.in. zakładania firmy w Wielkiej Brytanii, prowadzenia księgowości, rozliczania podatku z Anglii.

Istnieją dwie możliwości: gotowa spółka ltd w Anglii, działająca już po 24 godzinach, albo rejestracja firmy od podstaw. Oprócz tego, nasze biuro rachunkowe udostępnia Ci adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii – nie będziesz musiał tracić czas na poszukiwania odpowiedniej siedziby dla swojej spółki. W ramach tej usługi nasi pracownicy zapewniają odbiór korespondencji, którą następnie skanujemy i wysyłamy drogą mailową.

Zespół naszych wysoko kwalifikowanych księgowych, legitymujących się Certyfikatami wydanymi przez Ministra Finansów, oraz wielojęzyczny personel świadczy ponadto następujące usługi: sporządzanie raportów rocznych, rejestracja firmy w Wielkiej Brytanii do VAT, prowadzenie kadr i płac, umawianie spotkań o NIN, wykonywanie rozliczeń rocznych spółki ltd i dyrektora, które następnie są wysyłane do HM Revenue&Customs oraz Companies House, utrzymywanie kontaktu oraz prowadzenie korespondencji z urzędami w imieniu Klientów, pomoc w tłumaczeniach dokumentów, wszechstronne doradztwo w zakresie biznesu i prawa podatkowego (spółka ltd w Anglii - składki, rozliczenia podatku z Anglii), rozliczenia VAT, obsługa kadrowa i księgowa.

Nasze biuro rachunkowe jest ubezpieczone – jest to dodatkowa ochrona i gwarancja dla Twojej firmy. Zapraszamy do kontaktu – przedstaw nam swój plan i koncepcję, a my zaproponujemy najlepszą ofertę, „uszytą na miarę”, jak również poznasz nasze aktualne promocje.