Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Working tax credit 

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej – to „stos” obowiązków i formalności, w związku z którymi nieraz powstają wątpliwości. W takich sytuacjach dobrze jest zasięgnąć opinii profesjonalistów. Chcesz wiedzieć jak założyć firmę w Anglii, jak prowadzić księgowość, jak należy się rozliczać z podatku w UK czy też czym jest working tax credit? Nasze biuro rachunkowe, działające na rynku od ponad 10 lat, udzieli odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania. Nasz zespół tworzą księgowi z Certyfikatami Ministra Finansów oraz team, władający kilkoma językami, dzięki czemu obsługujemy również Klientów zagranicznych.

Nawiązując z nami współpracę, masz możliwość skorzystać z następujących usług: rejestracja spółki ltd do VAT, wszechstronne usługi konsultingowe w zakresie przepisów podatkowych oraz biznesu (zapytaj nas m.in. o working tax credit, zwrot podatku z Anglii), przygotowywanie podsumowań rocznych (tzw. Annual), tłumaczenia dokumentów otrzymywanych od Klientów, rozliczenia podatkowe, stały kontakt oraz przedstawicielstwo firm w UK przed HM Revenue&Customs i Companies House, umawianie spotkań o National Insurance Number, prowadzenie pełnej księgowości, przygotowywanie rocznych rozliczeń dyrektorów i ich spółek ltd, jak również obsługa administracyjna i kadrowo-płacowa (także sporządzanie listy płac).

Firma w Anglii od A do Z – praktyczne wskazówki i porady naszych fachowców! Rejestracja od podstaw bądź nabycie gotowej spółki ltd, która funkcjonuje już po upływie 24 godzin – to dwie możliwości założenia własnej działalności gospodarczej w Wielkiej Brytanii. Ponadto, oferujemy Ci nasz adres korespondencyjny w UK, w ramach którego gwarantujemy odbiór Twojej korespondencji, którą następnie otrzymasz w formie skanów via mail.

Postaw na profesjonalną i przede wszystkim sprawną obsługę Twojego przedsiębiorstwa! Zapytaj o szczegóły współpracy nasz Dział Obsługi Klienta.