Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Podatek z Anglii 

Prowadzisz działalność gospodarczą w Wielkiej Brytanii lub dopiero zastanawiasz się nad założeniem firmy? Masz pytania w zakresie prowadzenia księgowości, chcesz wiedzieć jak odzyskać podatek z Anglii? Na te oraz wiele innych pytań odpowiedzą Ci eksperci z naszego biura rachunkowego! Nasz zespół – to profesjonalni księgowi z Certyfikatami wydanymi przez Ministra Finansów oraz wielojęzyczny personel, dzięki któremu obsługujemy naszych klientów w kilku językach.

Jedna z kwestii kluczowych: jak i gdzie założyć firmę? Przedstawiamy Ci dwie możliwości: rejestracja spółki ltd od podstaw bądź gotowa firma w Anglii, która rozpocznie swoją działalność już po upływie jednej doby. Biorąc pod uwagę ogrom obowiązków każdego przedsiębiorcy, nasze biuro rachunkowe oferuje pomoc również w zakresie adresu siedziby – proponujemy nasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii. Usługa ta obejmuje przede wszystkim odbiór Twojej korespondencji, którą następnie skanujemy i przekazujemy na wskazany przez Ciebie adres mailowy.

Co więcej, nasze biuro rachunkowe oferuje następujące usługi: umawiamy na spotkania o przyznanie indywidualnego numeru NIN, świadczymy doradztwo w zakresie prawa podatkowego (m.in. dowiesz się jak odzyskać podatek z Anglii) i biznesu w ogóle, pomagamy przy zakładaniu firm ltd, rejestrujemy spółki do VAT, prowadzimy kadry i płace, zapewniamy kompleksową obsługę administracyjną i księgową, wykonujemy rozliczenia VAT, sporządzamy raporty roczne, pomagamy w tłumaczeniu dokumentów, jak również przygotowujemy rozliczenia roczne spółki ltd oraz dyrektora, a następnie wysyłamy je odpowiednio do HM Revenue&Customs i Companies House. Oprócz tego naszym zadaniem jest utrzymywanie stałego kontaktu z urzędami brytyjskimi, prowadzenie korespondencji oraz odbieranie telefonów w imieniu naszych Klientów.

Skontaktuj się z naszymi konsultantami i poznaj szczegóły współpracy! Przygotujemy ofertę „uszytą” na miarę Twoich potrzeb!