Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Rejestracja spółki ltd 

Mieszkasz na Wyspach i już od jakiegoś czasu planujesz „stanąć na swoim” i rozpocząć działalność gospodarczą w Wielkiej Brytanii? Masz niemało pytań, wątpliwości i chciałbyś się dowiedzieć jak przebiega rejestracja spółki ltd? Odpowiedzi udzieli Ci nasze biuro rachunkowe, specjalizuje się w danej dziedzinie już od ponad dziesięciu lat. Zatrudniamy wielojęzyczny personel, ułatwiający nawiązywanie współpracy z wieloma przedsiębiorstwami zagranicznymi, jak również profesjonalnych księgowych, posiadających Certyfikaty Ministra Finansów.

Otóż kwestia kluczowa – rejestracja spółki ltd. Istnieją dwie „drogi”: firma w Anglii, zarejestrowana od podstaw, albo nabycie gotowej spółki, która jest „aktywna” już po 24 godzinach.  Należy pamiętać, iż obowiązkowym „atrybutem” każdej firmy jest adres siedziby. Proponujemy Ci nasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii. Poszukiwania odpowiedniej siedziby są nieraz niezwykle czasochłonne, dlatego warto skorzystać z pomocy i mieć więcej czasu na załatwianie pozostałych spraw związanych z nowo założoną firmą ltd. Ponadto, dana usługa obejmuje również gwarancję odbioru przychodzącej korespondencji, którą potem przekazujemy Ci w postaci skanów drogą mailową.

Usługi, które świadczy nasze biuro rachunkowe, pomagają w operatywnym zarządzaniu spółką. Są to m.in.: przygotowywanie rozliczeń rocznych spółek ltd i dyrektorów, a następnie wysłanie do takich instytucji jak HM Revenue&Customs oraz Companies House, umawianie na spotkania w sprawie numeru NIN (numer indywidualny, niezbędny dla każdego, kto podejmuje legalną pracę na Wyspach), rejestracja spółek do VAT, sporządzanie raportów rocznych, pomoc w tłumaczeniach, rozliczenia VAT, kompleksowa obsługa kadrowa, administracyjna oraz księgowa (m.in. sporządzanie list płac, rozliczenie podatku z Anglii). Oprócz tego nasi eksperci udzielają praktycznych porad i wskazówek w zakresie przepisów podatkowych oraz biznesu w ogóle, przedstawiają interesy Klientów w urzędach brytyjskich, utrzymując z nimi stały kontakt.

Poznaj szczegóły naszej oferty oraz aktualnych promocji i skontaktuj się z nami!