Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

ltd firma 

Interesuje Cię założenie własnej spółki w Anglii, a może masz pytania w zakresie księgowości bądź rozliczeń finansowych? Chcesz, aby Twoja ltd firma w UK działała sprawnie? Zapytaj o to ekspertów z naszego licencjonowanego biura rachunkowego! Specjalizujemy się w danym kierunku od ponad dekady, dlatego znamy potrzeby Klientów i gwarantujemy najlepszą obsługę. Nasi księgowi posiadają Certyfikaty wydane przez Ministra Finansów. Usłyszysz odpowiedź na każde pytanie!

Nasze biuro rachunkowe oferuje niezwykle szeroki zakres usług: prowadzimy księgowość spółek w Anglii, zapewniamy pełną obsługę administracyjną oraz kadrową (również sporządzamy listy płac), udzielamy porad i wskazówek w zakresie ustawodawstwa podatkowego oraz biznesu w ogóle, pomagamy zakładać działalność gospodarczą w Wielkiej Brytanii, wykonujemy rozliczenia VAT, pomagamy w tłumaczeniach dokumentów, przygotowujemy raporty roczne, rejestrujemy przedsiębiorstwa do VAT, sporządzamy roczne rozliczenia spółek ltd oraz dyrektorów, które następnie są przekazywane takim organom w UK, jak HM Revenue&Customs oraz Companies House, umawiamy na spotkania o numer National Insurance Number. Nasi pracownicy zapewniają stałą reprezentację Klientów przed tymi urzędami, odbierając telefony oraz prowadząc korespondencję.

Przebieg rejestracji spółki ltd w UK przedstawia się następująco: założenie przedsiębiorstwa od podstaw bądź gotowa ltd firma w Anglii. Podczas rejestracji musisz również podać adres siedziby. Nasze biuro rachunkowe udostępni Ci swój adres korespondencyjny, odciążając Cię tym samym z załatwienia tej formalności. Propozycja ta jest atrakcyjna również z tego względu, iż zapewnimy odbiór Twojej korespondencji, którą następnie w formie skanów odsyłamy drogą elektroniczną.

W naszym biurze rachunkowym obsługujemy Klientów w kilku językach, dzięki czemu nawiązywanie współpracy staje się jeszcze łatwiejsze!

Skontaktuj się z nami i zapytaj o szczegóły oferty oraz skorzystaj z aktualnych promocji!