Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

O firmie 

Biuro Rachunkowe Ducers zostało stworzone w odpowiedzi na ogromne zapotrzebowanie Klientów w zakresie profesjonalnej obsługi księgowej firm w Anglii.

W 2004 roku otworzyły się granice Unii Europejskiej i spora grupa Polaków postanowiło poszukać kraju, w którym łatwiej będzie im żyć i rozwijać się. Wybór wielu osób padł na Wielką Brytanię, która od lat w powszechnym odbiorze jawiła się jako kraj, w którym stosunkowo łatwo było znaleźć pracę a wynagrodzenie było kilkukrotnie wyższe niż w Polsce.

Część osób pracowała na etacie i po zaoszczędzeniu zakładanej kwoty wróciła do Polski. Inni do dziś pracują na etatach ciesząc się faktem, że mogą godnie żyć i nie martwić się za co przeżyć do pierwszego.

Duża grupa spośród imigrantów po rozpoznaniu lokalnego rynku zaczęła się zastanawiać nad przejściem na tzw. „swoje”.

Celem Biura Rachunkowego Ducers jest kompleksowa pomoc Polakom, którzy chcą rozpocząć przygodę z biznesem w Wielkiej Brytanii ale i tym, którzy wracają z UK i planują otwarcie firmy w Polsce.

Istotną kwestią stało się zapewnienie obsługi w ojczystym języku ponieważ mimo tego, iż wielu Klientów biegle włada językiem Shakespeare'a łatwiej i bezpieczniej jest w sprawach księgowych i podatkowych rozmawiać w języku, który znamy od dziecka.

Ideą, która przyświecała powstaniu firmy było zapewnienie naszym Klientom wszelkiej pomocy doradczej w zakresie prawa podatkowego i księgowości w UK.

Dziś na rynku działa wiele biur rachunkowych świadczących podobne do naszych usługi. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że oferta tych firm często jest tańsza od naszej ale my uważamy, że nie cena jest najważniejszym kryterium wyboru usługi lecz jej jakość. Nie chcemy walczyć cenami, gdyż taka walka prędzej czy później musi znaleźć swoje odzwierciedlenie w jakości.

Wolimy zapewnić naszym Klientom bardzo szeroki wachlarz profesjonalnych usług księgowych w ramach stałej miesięcznej opłaty aby mieli pewność, że są bezpieczni i zawsze mogą liczyć na pomoc z naszej strony. Dzięki rozłożeniu opłat księgowych na 12 równych rat, Klienci mają  pewność, że nie zaskoczą ich niespodziewane koszty rozliczeń.

Stale rozbudowujemy nasz serwis aby stał się kompendium wiedzy dla ludzi pracujący i prowadzących firmy w UK.

Zanim zdecydują się Państwo postawić na jakość i bezpieczeństwo wybierając współpracę z naszą firmą zapraszamy do zakładki „Dlaczego my?” aby poznać nasze wady i zalety, które upewnią Państwa, że wybór naszej firmy jest dla Państwa korzystany i słuszny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy

Zarząd Biura Rachunkowego Ducers