Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Jak rozliczyć się z podatku z Anglii 

Działalność gospodarcza – to stos formalności i obowiązków, a co za tym idzie – wątpliwości i pytań. Pytamy o to jak założyć firmę w Wielkiej Brytanii, jak prowadzić pełną księgowość czy też jak rozliczyć się z podatku z Anglii. Odpowiedzi na te pytania wymagają wiedzy specjalistycznej i doświadczenia w branży. Poznaj zespół fachowców naszego licencjonowanego biura rachunkowego, które już od przeszło dekady działa w następującym zakresie: rejestracja spółek w Anglii i Polsce, księgowość, rozliczenia podatkowe. Księgowi z Certyfikatami Ministra Finansów, wielojęzyczny team oraz eksperci z wieloletnim doświadczeniem zawodowym – gwarancja najwyższej jakości obsługi naszych Klientów.

Zakres usług, świadczonych przez nasz zespół przedstawia się następująco: prowadzimy pełną księgowość firmy w UK, jak również zapewniamy obsługę administracyjną oraz kadrowo-płacową, tłumaczymy dokumenty, sporządzamy roczne raporty (tzw. Annual), rejestrujemy spółki ltd do VAT, oferujemy kompleksowe poradnictwo z zakresu przepisów prawa podatkowego i biznesu (dowiesz się m.in. jak rozliczyć się z podatku z Anglii), umawiamy na spotkania o numer NIN. Nasze biuro rachunkowe reprezentuje Klientów w takich urzędach Wielkiej Brytanii jak HM Revenue&Customs oraz Companies House. W imieniu naszych Klientów odbieramy telefony oraz prowadzimy korespondencję (w kilku językach obcych). Ponadto, przygotowujemy rozliczenia roczne firm w UK i dyrektorów, które są potem przekazywane do odpowiednich instytucji w Anglii.

Firma w Anglia – jak przebiega proces jej rejestracji? Zarejestruj spółkę ltd albo kup gotowe przedsiębiorstwo, które zacznie funkcjonować już po 24 godzinach. Następnie – podaj adres siedziby. Pamiętaj, iż jest to element obowiązkowy całego procesu rejestracji firmy w Wielkiej Brytanii. Czasochłonne poszukiwania przyprawiają Cię o zawrót głowy! Mamy rozwiązanie! Skorzystaj z naszego adresu korespondencyjnego w UK – a zapewnimy odbiór całej korespondencji, którą następnie otrzymasz via mail w postaci skanów.

Wyślij do nas zapytanie, a przedstawimy Ci detale oferty naszego biura rachunkowego.