Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Zwrot podatku z Anglii kalkulator 

Prowadzisz działalność w UK i obecnie ubiegasz się o zwrot podatku z Anglii – kalkulator jest niewątpliwie przydatnym narzędziem, aczkolwiek nieraz powstają wątpliwości, które należy przedstawić fachowcom – pozwoli Ci to uniknąć nieraz bardzo „kosztownych” błędów. Nasze licencjonowane biuro rachunkowe działa na rynku już 10 lat, specjalizując się w księgowości i zakładaniu firm w Wielkiej Brytanii oraz Polsce. Rozwiejemy Twoje wątpliwości!

Zakres usług, świadczonych przez zespół naszych ekspertów oraz księgowych, certyfikowanych przez Ministra Finansów, wygląda następująco: rejestracja firmy w Wielkiej Brytanii do VAT, prowadzenie kadr i płac, kompleksowa obsługa księgowa i administracyjna spółki ltd, wykonywanie rozliczeń VAT, wyznaczanie terminu spotkania o identyfikacyjny numer NIN, pomoc w tłumaczeniach dokumentów, sporządzanie raportów rocznych, pełne doradztwo w zakresie prawa podatkowego oraz biznesu (ubieganie się o zwrot podatku z Anglii – kalkulator, pomoc fachowców). Ponadto zajmujemy się rozliczeniami rocznymi spółek w Anglii i ich dyrektorów, a następnie przesyłamy je odpowiednio do brytyjskiego Urzędu Skarbowego oraz Rejestru Spółek. Naszym zadaniem jest stała reprezentacja Klientów przed instytucjami w Wielkiej Brytanii – poprzez odbieranie telefonów i prowadzenie korespondencji.

Jeżeli nosisz się z zamiarem założenia działalności gospodarczej w UK – również możemy Ci pomóc! Możliwości są dwie: firma w Anglii, gotowa – działająca po 24 godzinach, albo rejestracja spółki ltd od podstaw. Elementem obowiązkowym jest wskazanie adresu siedziby firmy. Tutaj również możesz liczyć na naszą pomoc – nasze biuro rachunkowe udostępni swój adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii. Daną ofertę „poszerzamy” o odbiór Twojej poczty i przekazywanie jej na wskazany przez Ciebie adres mailowy w formie skanów.

Ubezpieczenie naszego biura rachunkowego stanowi dodatkową gwarancję dla Twojej spółki ltd w Anglii. Napisz lub zadzwoń do nas i zapytaj o aktualne promocje!