Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Zakladanie firmy w Anglii 

Założenie firmy za granicą, a następnie jej prowadzenie – to przede wszystkim ogrom obowiązków, załatwianie przeróżnych formalności, a doba ma przecież tylko 24 godziny! Skorzystaj z pomocy eksperta, który odciąży Cię z części obowiązków, usprawniając tym samym pracę Twojej spółki. Nasze biuro rachunkowe – to team fachowców z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży oraz księgowych, zapewniających obsługę Klienta na najwyższym poziomie. Interesują Cię takie tematy jak zakladanie firmy w Anglii, księgowość czy doradztwo podatkowe? Wyjaśnimy Ci wszystko krok po kroku, zapewniając, iż wszystkie formalności zostaną dopełnione bezbłędnie.

Nasze biuro rachunkowe świadczy następujące usługi: konsultacje w zakresie biznesu i prawa podatkowego, zakladanie firmy w Anglii – pomoc i wskazówki, umawianie spotkań o NIN [National Insurance Number], rejestracja spółek ltd do VAT, sporządzanie rocznych raportów, pomoc w tłumaczeniu dokumentów, pełna księgowość i obsługa kadrowa firmy w Wielkiej Brytanii, rozliczenia podatku VAT, sporządzanie list płac. Oprócz tego przygotowujemy rozliczenia roczne spółek w Anglii i ich dyrektorów, które potem kierujemy do takich urzędów w UK, jak Companies House oraz HM Revenue&Customs. Reprezentujemy spółki naszych Klientów przed wyżej wymienionymi instytucjami – prowadząc korespondencję, odbierając telefony.

Rejestracja spółki ltd od podstaw czy też gotowa firma w Anglii, aktywna w 24 h – wybór należy do Ciebie. Należy pamiętać, iż podanie adresu przedsiębiorstwa jest obowiązkowe. Postanowiliśmy ułatwić Ci to zadanie, oferując swój adres korespondencyjny w UK. Ponadto daną usługę „uatrakcyjniamy” o gwarancję otrzymania Twojej korespondencji i przekazania jej na wskazany przez Ciebie adres mailowy (skany pism i dokumentów).

Nasze biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie, które stanowi dodatkową ochronę dla Twojego przedsiębiorstwa.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego biura. Zadzwoń lub napisz do nas, a dowiesz się więcej o naszych aktualnych promocjach.