Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Założenie firmy w Anglii 

Pracujesz i mieszkasz w Wielkiej Brytanii już od dłuższego czasu i zastanawiasz się, aby w końcu wziąć sprawy w swoje ręce i rozpocząć własną działalność gospodarczą w Anglii? Proces rejestracji spółki ltd nie jest łatwy, a dodatkowo sytuację komplikują kwestia nieznajomości języka oraz obowiązujących aktów prawnych, dlatego warto skorzystać z pomocy specjalistów. Nasze licencjonowane biuro rachunkowe, działające na rynku od ponad dekady i specjalizujące się w takich sprawach jak rejestracja spółek, prowadzenie księgowości czy obsługa kadrowa, wyjaśni Ci jak wygląda założenie firmy w Anglii, krok po roku, a Ty będziesz mieć pewność, że wszelkie formalności zostały dopełnione bezbłędnie.

Nasze biuro rachunkowe oferuje pomoc od A do Z w kwestii rejestracji spółki ltd: może to być gotowa firma w Anglii, która zacznie działać po upływie 24 godzin lub też założona od podstaw. Bez względu na to, jaką opcję wybierzesz, otrzymasz nasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, dzięki czemu zaoszczędzisz wiele czasu na poszukiwaniu odpowiedniej siedziby dla swojej spółki.

Warto podkreślić, że założenie firmy w Anglii nie jest jedynym kierunkiem działalności naszego biura rachunkowego. Rejestrujemy spółkę ltd do VAT (jak również wykonujemy rozliczenia VAT), sporządzamy raporty roczne, prowadzimy kadry i płace, umawiamy spotkania o numer NIN, który jest niezbędny w przypadku podjęcia pracy w Wielkiej Brytanii, pomagamy w tłumaczeniach wszelkich dokumentów, wykonujemy rozliczenia roczne spółki i dyrektora, które następnie przekazujemy do HM Revenue&Customs i Companies House, ponadto odbieramy telefony i korespondencję w imieniu Klientów. Świadczymy pełne doradztwo biznesowe i podatkowe (m.in. dowiesz się jak ubiegać się o zwrot podatku z Anglii). Certyfikaty Ministra Finansów naszych księgowych oraz znajomość kilku języków obcych – to gwarancja, iż Twoja firma w Anglii będzie zarządzana fachowo i sprawnie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego biura rachunkowego. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta.