Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Kalkulator zwrotu podatku z Anglii 

Obecnie coraz więcej Polaków mieszkających na Wyspach zakłada tam własne firmy ltd. Warto pamiętać, iż nieznajomość prawa szkodzi, tak więc jakikolwiek popełniony błąd może nas w przyszłości sporo kosztować. Aby uniknąć nieprzyjemnych sytuacji – zasięgnij pomocy ekspertów! Nasze biuro rachunkowe jest obecne na rynku od przeszło dekady, w związku z czym posiada ogromne doświadczenie, specjalizując się w takich kwestiach jak: księgowość, doradztwo podatkowe (m.in. kalkulator zwrotu podatku z Anglii – dowiedz się jaka kwota Ci przysługuje), jak również rejestracja firmy w Wielkiej Brytanii.

Co możemy Ci zaoferować? Prowadzimy kadry i płace (sporządzamy listy płac), zapewniamy obsługę administracyjną i księgową, umawiamy na spotkania o numer NIN, rejestrujemy spółki ltd do VAT, wykonujemy raporty roczne, świadczymy kompleksowe doradztwo biznesowe i podatkowe (dowiedz się jak działa kalkulator zwrotu podatku z Anglii), rozliczamy podatek VAT, przygotowujemy rozliczenia roczne spółek i dyrektorów, które następnie są wysyłane do odpowiednich instytucji brytyjskich, pomagamy w tłumaczeniach dokumentów. Nasze biuro rachunkowe reprezentuje interesy Klientów przed Companies House oraz HM Revenue&Customs, odbierając telefony i prowadząc stałą korespondencję.

Interesuje Cię założenie działalności gospodarczej w UK? Istnieją dwie możliwości: już założona firma w Anglii, która zacznie funkcjonować w ciągu najbliższej doby bądź rejestracja spółki ltd od podstaw. Wskazanie siedziby jest elementem koniecznym. Jeżeli nie masz czasu na poszukiwania odpowiedniego biura dla swojego przedsiębiorstwa, skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty – wirtualne biuro w Wielkiej Brytanii: twój adres korespondencyjny wraz z gwarancją odbioru poczty i przekazywaniem jej skanów drogą elektroniczną.

Zapewniamy indywidualne podejście do każdego Klienta – skontaktuj się z naszym działem obsługi, a zapoznamy Cię z aktualnymi promocjami oraz pełną ofertą naszego biura rachunkowego.