Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Rozliczenia podatkowe w Londynie 

Zarządzając własnym przedsiębiorstwem, mamy do czynienia z dopełnianiem wielu formalności, które nieraz są skomplikowane i wymagają wiedzy specjalistycznej. Tak więc, jeżeli planujesz założenie firmy w Wielkiej Brytanii lub już taką prowadzisz, jednak masz sporo wątpliwości, które chciałbyś rozwiać – zapraszamy do naszego licencjonowanego biura rachunkowego. Działamy na rynku od kilkunastu lat, zatrudniamy profesjonalnych księgowych, których wysokie kwalifikacje zawodowe zostały potwierdzone przez Certyfikaty Ministra Finansów, jak również stawiamy na wielojęzyczny personel, dzięki któremu łatwo nawiązujemy współpracę nie tylko z klientami z Polski, ale i z zagranicy. Specjalizujemy się w takich kwestiach jak rachunkowość i podatki (w tym rozliczenia podatkowe w Londynie i pozostałych miastach Wielkiej Brytanii), obsługa administracyjna spółek ltd, rejestracja przedsiębiorstw.

Wykaz usług świadczonych przez nasze biuro rachunkowe wygląda następująco: prowadzenie pełnej księgowości i kadr firmy ltd, obsługa administracyjna, rejestracja spółki w Anglii do VAT, tłumaczenia dokumentów, umawianie na spotkania o przyznanie indywidualnego numeru NIN [National Insurance Number], stały kontakt (korespondencja, telefony) i reprezentacja Klientów przed takimi instytucjami w Wielkiej Brytanii jak Companies House oraz HM Revenue&Customs, przygotowanie raportów rocznych, usługi konsultingowe odnośnie biznesu i ustawodawstwa podatkowego UK (m.in. rozliczenia podatkowe w Londynie i innych miastach brytyjskich), sporządzanie, a następnie wysyłanie do odpowiednich organów rozliczeń rocznych spółek ltd i ich dyrektorów.

Zespół naszych ekspertów udzieli Ci pomocy przy rejestracji firmy w Wielkiej Brytanii od A do Z. Po pierwsze – zastanów się czy interesuje Cię założenie przedsiębiorstwa od podstaw, czy gotowa już firma w Anglii, działająca po upływie 24 h. Już dziś możesz zapomnieć o żmudnych poszukiwaniach odpowiedniej siedziby dla swojej spółki! Oferujemy Ci adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii „uzupełniony” o gwarancję odbioru korespondencji i kierowanie jej w formie skanów na Twój adres mailowy.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły naszych usług oraz aktualne promocje!