Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Ubezpieczenie zdrowotne w Anglii 

Niemało osób mieszkających od dłuższego czasu w Wielkiej Brytanii, postanawia rozpocząć działalność gospodarczą. Jest to niezwykle szeroki temat, obejmujący również takie kwestie jak podatki UK, ubezpieczenie zdrowotne w Anglii. Jeżeli chcesz sprawnie zarządzać swoją firmą w Wielkiej Brytanii – zasięgnij porady ekspertów. Nasze biuro rachunkowe działa na rynku już 10 lat, mamy duże doświadczenie w zakładaniu firm obcokrajowcom.

Pierwszy krok – rejestracja spółki ltd w Anglii. Możliwości są dwie: założenie działalności gospodarczej w UK od podstaw albo gotowa firma w Anglii, która „uaktywni się” po upływie 24 godzin. Kolejnym krokiem jest wybór odpowiedniej siedziby – oszczędź sporo czasu i skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty adresu korespondencyjnego w Wielkiej Brytanii. W ramach tej usługi nasi pracownicy zadbają o odbiór Twojej korespondencji, która następnie zostanie zeskanowana i przesyłana na wskazany przez Ciebie adres mailowy.

Jako biuro rachunkowe świadczymy również wiele innych usług, wpływających na efektywne zarządzanie firmą ltd: konsultacje w zakresie przepisów prawa podatkowego oraz biznesu w ogóle (mianowicie takie kwestie jak: zwrot podatku z UK, ubezpieczenie zdrowotne w Anglii), pomoc w tłumaczeniach dokumentów, prowadzenie księgowości, kadr oraz sporządzanie list płac, umawianie spotkań o numer NIN [National Insurance Number], rejestracja spółki ltd do VAT, przygotowywanie raportów rocznych. Oprócz tego wykonujemy roczne rozliczenia spółek i Dyrektorów, następnie przesyłając je do odpowiednich instytucji, reprezentujemy Klientów w takich urzędach jak Companies House oraz HM Revenue&Customs (odbieranie telefonów oraz prowadzenie korespondencji w ich imieniu), sporządzamy rozliczenia VAT.

Posiadamy ubezpieczenie, które jest dodatkową gwarancją dla Twojej firmy ltd. Zatrudniamy wysoko kwalifikowanych księgowych, których profesjonalizm został potwierdzony Certyfikatami wydanymi przez Ministra Finansów.

Zapraszamy do kontaktu!