Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Działalność gospodarcza Anglia 

Chcesz „stanąć na swoim”? Interesuje Cię działalność gospodarcza? Anglia jest krajem, w którym mieszkasz i pracujesz? Połącz te wszystkie elementy w jedną całość z naszym biurem rachunkowym! Jesteśmy zespołem, specjalizującym się już od ponad dziesięciu lat w kompleksowej obsłudze księgowej i administracyjnej, rejestracji spółek ltd, konsultacjach podatkowych. Księgowi, legitymujący się certyfikatami Ministra Finansów, zapewnią najwyższy poziom świadczonych usług.

Zakres usług naszego biura rachunkowego jest niezmiernie szeroki, a każda oferta jest dopasowywana do potrzeb danego Klienta. Pomagamy przy zakładaniu firm w Wielkiej Brytanii, zapewniamy kompleksową obsługę kadrową, księgową oraz administracyjną spółki ltd (także sporządzamy listy płac), przygotowujemy raporty roczne, rejestrujemy spółkę do VAT, pomagamy w tłumaczeniach pism, prowadzimy konsultacje w zakresie biznesu oraz prawa podatkowego, rozliczamy podatek VAT, umawiamy na spotkania o National Insurance Number – numer niezbędny dla podjęcia legalnego zatrudnienia na Wyspach, sporządzamy roczne rozliczenia spółek ltd w Anglii oraz ich dyrektorów, które są następnie kierowane do HM Revenue&Customs oraz Companies House. Ponadto reprezentujemy naszych Klientów przed wyżej wymienionymi urzędami w UK, prowadząc z nimi stałą korespondencję, jak również odbierając telefony w ich imieniu.

Marzy Ci się własna działalność gospodarcza? Anglia rządzi się własnymi przepisami i zasadami, dlatego pomoc ekspertów jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Powiemy Ci jak, krok po kroku, założyć własną spółkę w Wielkiej Brytanii. Opcje są dwie: rejestracja od podstaw lub, w drodze nabycia, gotowa firma w Anglii. Nie zapomnij także o siedzibie przedsiębiorstwa, gdyż jest to element obowiązkowy. Zdajemy sobie sprawę, iż formalności są nieraz streso- i czasochłonne, dlatego mamy dla Ciebie interesującą ofertę – nasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, w ramach którego będziemy odbierać Twoje listy i przesyłać je via mail w formie skanów.

Zapytaj o szczegóły naszych ekspertów! Stworzymy ofertę specjalnie dla Ciebie!