Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Child tax credit 

Zakładając firmę za granicą, warto skorzystać z pomocy profesjonalistów, gdyż rzeczą oczywistą jest, że każdy kraj rządzi się swoimi prawami. Działalność gospodarcza jest tematem niezwykle szerokim, wielowątkowym. Masz pytania z zakresu księgowości bądź obsługi kadrowej? Zamierzasz założyć spółkę w Anglii? A może niedawno zostaliście rodzicami i chciałbyś się dowiedzieć jak ubiegać się o child tax credit? Zadaj wszystkie nurtujące Cię pytania zespołowi fachowców naszego licencjonowanego biura rachunkowego. Księgowi z Certyfikatami Ministra Finansów oraz wielojęzyczny team – to gwarancja najwyższego poziomu obsługi Klientów.

Pełna oferta usług świadczonych przez team ekspertów naszego biura rachunkowego przedstawia się następująco: prowadzenie pełnej księgowości, tłumaczenia dokumentów Klientów, umawianie spotkań o numer NIN, rejestracja spółki ltd do VAT, kompleksowe usługi konsultingowe w zakresie biznesu i przepisów podatkowych (m.in. omów z nami kwestię child tax credit, zwrotu podatku z Anglii), przygotowywanie rocznych podsumowań (tzw. Annual), rozliczenia podatkowe, a także obsługa administracyjna i kadrowo-płacowa (w tym sporządzanie list płac). Nasze biuro rachunkowe pozostaje w stałym kontakcie z Companies House oraz HM Revenue&Customs, jak również jest przedstawicielem spółek Klientów w owych instytucjach. Nasi wysoko kwalifikowani pracownicy przygotowują rozliczenia roczne firm w UK oraz ich dyrektorów, a następnie wysyłają je do odpowiednich urzędów.

Firma w Anglii – poniżej przedstawiamy kilka praktycznych wytycznych. Decyzja należy do Ciebie – czy zarejestrujesz spółkę ltd od podstaw, czy też kupisz gotową, działająca w 24 godziny? Istotna informacja – podanie adresu siedziby przedsiębiorstwa w procesie rejestracji jest obowiązkowe. Postanowiliśmy Ci pomóc również w tej kwestii – udostępniamy nasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, w dodatku zapewniając, iż będziemy na bieżąco odbierać wszystkie pisma i przekazywać ich skany drogą mailową.

Już dziś zapytaj nas o szczegóły oferty oraz aktualne promocje!