Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Jak otworzyć działalność gospodarczą w Anglii 

Interesuje Cię założenie firmy za granicą? Chcesz wiedzieć jak otworzyć działalność gospodarczą w Anglii? Odpowiedzi udzieli Ci nasze licencjonowane biuro rachunkowe! Jesteśmy zespołem ekspertów z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży, współpracują z nami najlepsi księgowi z Certyfikatami Ministra Finansów oraz wielojęzyczny personel, uławiający nawiązywanie współpracy również z Klientami z innych krajów. Wyjaśnimy Ci wszystkie kwestie od A do Z.

Prezentujemy zakres naszych usług, które pomogą Ci sprawnie zarządzać swoją firmą w UK: kompleksowa opieka księgowa, administracyjna oraz kadrowa spółki ltd (w tym także sporządzanie list płac), rozliczenia VAT, umawianie na spotkania o National Insurance Number [NIN], sporządzanie raportów rocznych, pełne doradztwo w zakresie prawa podatkowego oraz biznesu (m.in. dowiesz się jak otworzyć działalność gospodarczą w Anglii, a także jak ubiegać się zwrot podatku w UK), przygotowywanie rozliczeń rocznych spółek i dyrektorów, które następnie kierujemy do takich instytucji jak: HM Revenue&Customs oraz Companies House, tłumaczenie dokumentów, rejestracja firmy w Wielkiej Brytanii do VAT. Nasi fachowcy są stałymi przedstawicielami Klientów w wyżej wymienionych organach – poprzez prowadzenie korespondencji oraz odbieranie telefonów.

Zakładanie firmy za granicą jeszcze nigdy nie było takie proste! Na wstępie wybierz czy chcesz zarejestrować spółkę ltd od podstaw, czy ma to być już założona firma w Anglii, funkcjonująca w 24 h. Następnie – wskaż siedzibę przedsiębiorstwa. Nie masz czasu na poszukiwania? Przewidzieliśmy taką sytuację, dlatego udostępniamy swój adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii, „uzupełniając” daną usługę o gwarancję odbioru Twojej poczty oraz jej przekazanie w formie skanów via mail.

Dbamy o indywidualne podejście do każdego Klienta, dopasowując ofertę oraz cennik do jego potrzeb.

Nawiąż kontakt z naszym działem klienta, a przedstawimy Ci szczegóły naszej oferty, jak również aktualne promocje.