Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Biuro rachunkowe UK 

Zastanawiasz się nad założeniem firmy w Wielkiej Brytanii, jednak nieznajomość obowiązujących przepisów powoduje, iż masz wiele wątpliwości? Zasięgnij opinii ekspertów! Nasze biuro rachunkowe UK od ponad dekady specjalizuje się w zakładaniu spółek w Anglii i Polsce, prowadząc również pełną księgowość, jak również zapewniając obsługę kadrową. Krok po kroku, przedstawimy Ci kluczowe kwestie prowadzenia działalności w UK, odpowiemy na nurtujące Cię pytania.

Nasz team – to rzetelni  i profesjonalni księgowi z Certyfikatami wydanymi przez Ministra Finansów oraz wielojęzyczni pracownicy biura, dzięki którym współpracujemy nie tylko z Klientami z Polski.

Biuro rachunkowe UK posiada niezwykle bogatą ofertę świadczonych usług, a mianowicie: prowadzimy kadry i płace, zapewniamy obsługę księgową oraz administracyjną Twojej spółki w Anglii, udzielamy porad i wskazówek w zakresie biznesu i przepisów podatkowych, rejestrujemy spółkę ltd do VAT, oferujemy pomoc w tłumaczeniu dokumentów, umawiamy na spotkania o przyznanie numeru NIN, przygotowujemy raporty roczne, zajmujemy się rozliczeniami podatku VAT, jak również rocznymi rozliczeniami firm w Wielkiej Brytanii i ich dyrektorów. Wszelkie dokumenty są następnie przekazywane odpowiednio do Companies House oraz HM Revenue&Customs. Gwarantujemy utrzymywanie stałego kontaktu z urzędami brytyjskimi (odbieranie telefonów oraz prowadzenie korespondencji w imieniu naszych Klientów).

Ponadto nasze biuro rachunkowe UK pomoże Ci założyć spółkę ltd. Najpierw wybierz jeden z dwóch wariantów: firma w Anglii, zarejestrowana od podstaw, albo nabycie gotowej spółki, która działa już w 24 godziny. Następna kwestia – wybór siedziby przedsiębiorstwa. Zdajemy sobie sprawę, iż przedsiębiorcy „cierpią” na nieustanny brak czasu, dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie atrakcyjne rozwiązanie – udostępniamy Ci nasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii. Na dodatek gwarantujemy odbiór Twojej korespondencji, którą w formie skanów przekażemy Ci via mail.

Dowiedz się więcej – napisz lub zadzwoń do nas, umów się na spotkanie z naszymi ekspertami.