Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Jak założyć działalność gospodarczą w Anglii 

Niemało osób mieszkających i pracujących na Wyspach już od dłuższego czasu planuje „stanąć na swoim” i w związku z tym zastanawia się jak założyć działalność gospodarczą w Anglii. Nasi specjaliści z biura rachunkowego udzielą odpowiedzi na Twoje pytania, przedstawią Ci cały proces założenia firmy w Wielkiej Brytanii od A do Z. Zatrudniamy wysoko kwalifikowanych księgowych, legitymujących się Certyfikatami Ministra Finansów, co świadczy o ich wieloletnim doświadczeniu zawodowym, jak również wielojęzyczny personel, dzięki któremu obsługujemy naszych Klientów w kilku językach.

Kwestia kluczowa - jak założyć działalność gospodarczą w Anglii? Przedstawiamy Ci dwie opcje: gotowa firma w Anglii (drogą nabycia), która może działać już po upływie 24 h bądź rejestracja spółki ltd od zera. Poszukiwania odpowiedniego adresu siedziby dla przedsiębiorstwa mogą okazać się niezmiernie czasochłonne. Wobec tego udostępniamy Ci nasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii. W ramach danej usługi zapewniamy odbiór Twojej poczty, która następnie zostanie Ci przekazana w formie skanów drogą elektroniczną.

Ponadto nasze biuro rachunkowe świadczy usługi w następującym zakresie: rozliczenia podatku VAT, kompleksowe doradztwo biznesowe i podatkowe (m.in. kwestie dotyczące zwrotu podatku z Anglii), prowadzenie kadr, obsługa księgowa i administracyjna, sporządzanie list płac, wykonywanie raportów rocznych, rejestracja spółki ltd do VAT, umawianie na spotkania o National Insurance Number, pomoc w tłumaczeniach dokumentów. Przygotowujemy rozliczenia roczne spółek ltd oraz ich Dyrektorów, które następnie są wysyłane odpowiednio do brytyjskiego Rejestru Spółek [Companies House] oraz Urzędu Skarbowego [HM Revenue&Customs]. Pracownicy naszego biura rachunkowego utrzymują stały kontakt z urzędami Wielkiej Brytanii, korespondując i odbierając telefony w imieniu Klientów.

Wyślij zapytanie, a my przedstawimy Ci szczegóły oferty naszego biura rachunkowego. Gwarantujemy indywidualne podejście do Klienta.