Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Firma w Anglii forum 

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem własnej działalności gospodarczej w Wielkiej Brytanii? Szukasz wskazówek, praktycznych porad w temacie firma w Anglii? Forum jest obecnie bardzo popularnym źródłem informacji, aczkolwiek, podejmując tak ważną decyzję, warto zasięgnąć opinii ekspertów. Nasze biuro rachunkowe od przeszło dekady specjalizuje się w zakładaniu spółek w Anglii i Polsce oraz kompleksowej obsłudze księgowej firm ltd. Podzielimy się swoim doświadczeniem, udzielając praktycznych wskazówek w kwestii prowadzenia spółki ltd w Anglii. Tak więc, jeżeli interesuje Cię temat firma w Anglii – forum będzie dodatkowym informatorem, zaś kluczowych i wiarygodnych odpowiedzi udzielą Ci nasi eksperci.

Otóż założyć firmę w Wielkiej Brytanii można na dwa sposoby, wybór należy do Ciebie: rejestracja spółki w Anglii od podstaw albo gotowa firma, która zacznie funkcjonować już po upływie doby. Poza tym, nasze biuro rachunkowe oferuje Ci swój adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii. Poszukiwania odpowiedniej siedziby dla spółki nieraz są bardzo czasochłonne, dlatego korzystając z naszej propozycji, oszczędzisz sporo czasu i będziesz mógł spokojnie pozałatwiać pozostałe formalności.

Zespół naszych wysoko kwalifikowanych księgowych, posiadających Certyfikaty MF, oraz wielojęzyczny team, ułatwiający współpracę z zagranicznymi klientami oraz urzędami, świadczy następujące usługi: doradztwo podatkowe i biznesowe (m.in. zasiłki w Anglii, rozliczenia podatku), prowadzenie kadr i płac, obsługa księgowa i administracyjna, przygotowywanie raportów rocznych, utrzymywanie stałego kontaktu z urzędami, prowadzenie korespondencji, rejestracja spółek ltd do VAT, pomoc w tłumaczeniach wszelkich dokumentów, rozliczenia VAT, umawianie na spotkania o indywidualny numer NIN [National Insurance Number], wykonywanie rozliczeń rocznych spółek i dyrektorów, które następnie są przekazywane odpowiednio do Companies House i HM Revenue&Customs.

Nasze biuro rachunkowe posiada ubezpieczenie, co chroni również Twoją firmę w Wielkiej Brytanii. Zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się w celu omówienia szczegółów współpracy.