Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Firma w Anglii koszty 

Jesteś młodym przedsiębiorcą, prowadzisz własną działalność gospodarczą w UK lub dopiero zamierzasz założyć swoją firmę ltd? Szukasz eksperta, który pomoże Ci w dopełnieniu wszelkich formalności? Przedstawiamy Ci nasze biuro rachunkowe. Działamy na rynku 10 lat, mamy ogromne doświadczenie w zakładaniu spółek ltd w Anglii, kompleksowej obsłudze księgowej i administracyjnej. Firma w Anglii – koszty, przebieg rejestracji, niezbędne dokumenty – te oraz wiele innych kwestii omówimy od A do Z. 

Rejestracja spółki ltd przebiega w następujący sposób: gotowa firma w Anglii, która może działać już po upływie doby albo przedsiębiorstwo (firma ltd) zarejestrowane od zera. Szukasz odpowiedniej siedziby dla swojej spółki? Nasze biuro rachunkowe pomoże Ci również w tej kwestii - udostępnimy Ci nasz adres korespondencyjny w UK. Pozwoli Ci to zaoszczędzić sporo czasu i spokojnie załatwić inne formalności związane z rozpoczętą działalnością gospodarczą w Wielkiej Brytanii. Ponadto, gwarantujemy odbiór korespondencji – skany wszystkich pism i dokumentów wysyłamy drogą mailową.

Nasze licencjonowane biuro rachunkowe zatrudnia wielojęzyczny personel, dzięki któremu współpracujemy z wieloma zagranicznymi firmami, jak również księgowych z ogromnym doświadczeniem w branży, co zostało poświadczone przez Certyfikaty Ministra Finansów. Świadczymy wiele usług, a mianowicie: pomagamy przy zakładaniu spółek, rejestrujemy firmę ltd do VAT, umawiamy na spotkania o National Insurance Number [NIN], wykonujemy raporty roczne, rozliczamy VAT, oferujemy pomoc w tłumaczeniach dokumentów, udzielamy porad w zakresie biznesu i prawa podatkowego (m.in. firma w Anglii – koszty, podatki UK i in.), prowadzimy kadry, sporządzamy listy płac, wykonujemy rozliczenia roczne spółek ltd i ich dyrektorów, przesyłając je następnie do HM Revenue&Customs oraz Companies House, jak również prowadzimy korespondencję i odbieramy telefony w imieniu naszych Klientów, przedstawiamy ich interesy przed urzędami.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty naszego biura rachunkowego oraz przedstawienia nam swojej koncepcji, a my „uszyjemy” specjalną propozycję, dopasowaną do konkretnej sytuacji.