Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Podatki w Wielkiej Brytanii 

Prowadząc firmę ltd lub dopiero zamierzając rozpocząć własną działalność gospodarczą w UK, warto poznać jak najwięcej szczegółów w danym zakresie, a mianowicie – jak wygląda rejestracja spółki ltd, jakie są podatki w Wielkiej Brytanii, jak prowadzona jest księgowość. Odpowiedzi na te wszystkie pytania wymagają wiedzy specjalistycznej, dlatego zaleca się skorzystanie z porad i wskazówek ekspertów. Nasze biuro rachunkowe działa na rynku od dekady, zakładając firmy w kraju i za granicą, prowadząc księgowość, jak również oferując doradztwo w zakresie biznesu i podatków od A do Z.

Interesuje Cię temat działalności gospodarczej w Wielkiej Brytanii? Założyć spółkę w Anglii można w następujący sposób: rejestracja firmy ltd od podstaw lub kupno gotowej, która zaczyna funkcjonować już po 24 godzinach. Co więcej, otrzymujesz od nas adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii – wiemy, że dla każdego przedsiębiorcy najcenniejszy jest czas, dlatego oferujemy Ci gotowe rozwiązanie! W ramach danej usługi odbieramy korespondencję, którą następnie odsyłamy w formie skanów na wskazany przez Ciebie adres mailowy.

Zakładanie spółki w Anglii to nie jedynie zadanie, które możesz powierzyć naszemu biuru rachunkowemu. Nasz wielojęzyczny personel oraz wysoko kwalifikowani księgowi, certyfikowani przez Ministra Finansów, świadczą następuje usługi: umawianie spotkań o numer NIN, niezbędny dla osób zamierzających legalnie pracować w Wielkiej Brytanii, pomoc w tłumaczeniach dokumentów, obsługa kadrowa i księgowa firmy ltd, rozliczenia VAT, przygotowywanie raportów rocznych, sporządzanie list płac, rejestracja spółki do VAT, wykonywanie rozliczeń rocznych spółek oraz Dyrektorów (a następnie przekazywanie odpowiednio do Companies House i HM Revenue&Customs), prowadzenie korespondencji oraz odbieranie telefonów za Klientów, kompleksowe doradztwo biznesowe i podatkowe (takie kwestie jak: podatki w Wielkiej Brytanii, rozliczenie podatku z Anglii).   

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszego biura rachunkowego oraz kierowania wszelkich zapytań do naszych konsultantów. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę, „szytą na miarę”.