Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Działalność gospodarcza w UK 

Pracujesz już od jakiegoś czasu na Wyspach i obecnie zastanawiasz się nad kolejnym krokiem, jakim byłaby działalność gospodarcza w UK? Szukasz praktycznych wskazówek, porad, odpowiedzi na nurtujące Cię pytania? Przedstawiamy nasze licencjonowane biuro rachunkowe, specjalizujące się już od ponad dekady w zakładaniu firm w Wielkiej Brytanii i Polsce, prowadzeniu kompleksowej księgowości spółek ltd.

Działalność gospodarcza w UK – możesz dokonać rejestracji spółki ltd od podstaw lub też może to być gotowa firma w Anglii, działająca już w 24 godziny. Siedziba przedsiębiorstwa – to jeden z kluczowych elementów. Nasze biuro rachunkowe wychodzi z propozycją adresu korespondencyjnego w Wielkiej Brytanii. Zapomnij o czasochłonnych poszukiwaniach odpowiedniej siedziby dla swojej firmy! Na dodatek, nasi pracownicy gwarantują odbiór korespondencji, a następnie przekazują ją w postaci skanów drogą mailową.

Pośród usług, świadczonych przez nasze biuro rachunkowe, znajdziesz również: konsultacje w zakresie biznesu i przepisów podatkowych (m.in. zwrot podatku z Anglii), obsługa księgowa, administracyjna i kadrowa (w tym również sporządzenie list płac), przygotowywanie raportów rocznych, rozliczenia VAT, reprezentacja Klientów w urzędach, umawianie spotkań o numer NIN, niezbędny dla każdej osoby, która chce podjąć legalną pracę w Wielkiej Brytanii, rejestracja spółki ltd do VAT, przygotowywanie rozliczeń rocznych spółek i ich dyrektorów oraz wysyłanie odpowiednio do Companies House i HM Revenue&Customs, pomoc w tłumaczeniach dokumentów. Współpracując z naszym biurem rachunkowym możesz wybrać poszczególne usługi, które Cię interesują lub też kompleksową obsługę Twojej firmy ltd. W każdym przypadku – przygotujemy dla Ciebie specjalną, indywidualnie dopasowaną, ofertę.

Kilkunastoletnia działalność na rynku polskim, doświadczeni księgowi z Certyfikatami Ministra Finansów oraz wielojęzyczny personel, ułatwiający niezmiernie współpracę z wieloma zagranicznymi przedsiębiorstwami, sprawiają, że większość (90%!) naszych nowych klientów pochodzi z polecenia.