Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Rejestracja firmy w Anglii 

Mieszkasz już od jakiegoś czasu w Wielkiej Brytanii, pracujesz, jednak chciałbyś „stanąć na swoim”? Zastanawiasz się nad założeniem spółki ltd, lecz nie za bardzo wiesz jak podejść do tego od strony praktycznej? Skorzystaj z pomocy ekspertów! Jesteśmy licencjonowanym biurem rachunkowym z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakładaniu firm w UK i Polsce. Nasz zespół – to przede wszystkim wysoko kwalifikowani księgowi z Certyfikatami Ministra Finansów, jak również wielojęzyczny personel. Umów się na spotkanie i dowiedz się jak wygląda rejestracja firmy w Anglii, jak przebiega procedura, jakie dokumenty są niezbędne. Uzyskaj odpowiedzi na wszystkie nurtujące Cię pytania. Firma w Anglii – doradztwo od A do Z!

Działalność gospodarczą w Anglii możesz rozpocząć w następujący sposób: rejestracja firmy w Anglii od podstaw albo kupno gotowej spółki ltd, która zacznie działać już po upływie 24 godzin. Ponadto nasze biuro rachunkowe odciąży Cię jeszcze bardziej, udostępniając adres korespondencyjny w UK. W ramach tej usługi zobowiązujemy się do otrzymywania i przesyłania całej korespondencji w postaci skanów via email.

Nasze biuro rachunkowe zajmuje się również pełną obsługą spółek, a mianowicie: rejestracja firmy do VAT, sporządzanie raportów rocznych, wykonywanie i następnie przesyłanie rozliczeń rocznych zarówno całej spółki, jak i dyrektora, do Urzędu Skarbowego oraz Rejestru Spółek, tłumaczenie dokumentów, umawianie spotkań o NIN (indywidualny numer identyfikacyjny, niezbędny dla podjęcia legalnej pracy w Wielkiej Brytanii), a także doradztwo w zakresie biznesu i podatków, rozliczenia VAT, obsługa kadrowa, sporządzanie list płac.

Oferty naszego biura rachunkowego są „elastyczne”, a więc dopasowane do indywidualnej sytuacji i potrzeb każdego klienta, dzięki czemu większość naszych nowych klientów pochodzi z polecenia.

Nie zwlekaj - już dziś Twoja firma w Anglii może stać się rzeczywistością. Jeżeli masz pytania – zadzwoń lub napisz, a my przedstawimy Ci szczegóły oferty naszego biura, jak również aktualne promocje.