Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Założenie działalności gospodarczej w wielkiej Brytanii 

Planujesz założenie działalności gospodarczej w wielkiej Brytanii i potrzebujesz rady ekspertów? Świetnie trafiłeś! Nasze licencjonowane biuro rachunkowe – to team wysoko kwalifikowanych księgowych, legitymujących się Certyfikatami Ministra Finansów, jak również pracowników, obsługujących Klientów w kilku językach, co znacznie ułatwia naszą współpracę. Nasza 10-letnia działalność w dziedzinie księgowości, rejestracji spółek ltd czy doradztwie podatkowym – to gwarancja najwyższej obsługi Klientów.

Założenie działalności gospodarczej w wielkiej Brytanii odbywa się w następujący sposób: gotowa, zarejestrowana firma w Anglii, działająca zaledwie w 24 godziny, albo rejestracja spółki ltd od zera. Zakładając spółkę, nie zapomnij wskazać adres jej siedziby. Jeżeli nie masz czasu na poszukiwania – przygotowaliśmy dla Ciebie interesujące rozwiązanie! Oferujemy Ci nasz adres korespondencyjny w Wielkiej Brytanii wraz z zapewnieniem otrzymywania Twojej korespondencji, którą następnie wysyłamy Ci, w postaci skanów, via mail.

Nasi fachowcy zadbają o sprawne i operatywne prowadzenie Twojej spółki w Anglii, świadcząc następujące usługi: kompleksowe doradztwo podatkowe i biznesowe, pomoc przy zakładaniu firm ltd, umawianie na spotkania o przyznanie National Insurance Number (NIN), pomoc przy tłumaczeniach dokumentów, prowadzenie kadr, rejestracja spółki w Anglii do VAT, sporządzanie list płac, przygotowywanie raportów rocznych, obsługa księgowa i administracyjna firm, wykonywanie rozliczeń rocznych. Ponadto nasi eksperci zajmują się przygotowywaniem rozliczeń rocznych dyrektorów i spółek, a następnie przekazują je odpowiednim instytucjom w UK, a mianowicie: Companies House oraz HM Revenue&Customs. W imieniu naszych Klientów utrzymujemy stały kontakt z urzędami brytyjskimi poprzez prowadzenie korespondencji oraz odbieranie telefonów.

Przedstaw nam swój plan, koncepcję, a nasi eksperci „uszyją” indywidualną ofertę, specjalnie dla Ciebie!