Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Podatek za pracę w Anglii 

Zamierzasz założyć własną firmę w Wielkiej Brytanii i chciałbyś poznać wszystkie szczegóły związane z rejestracją spółki ltd, prowadzeniem księgowości oraz kadr, jak również porad z zakresu biznesu i prawa podatkowego (m.in. jak należy uregulować podatek za pracę w Anglii)? Zapraszamy do naszego licencjonowanego biura rachunkowego, działająca na rynku już od ponad dekady! Załoga naszych ekspertów z kilkunastoletnim doświadczeniem w branży oraz profesjonalni księgowi z Certyfikatami Ministra Finansów zadbają o najwyższy poziom świadczenia następujących usług: przygotowywanie rozliczeń rocznych spółek w Anglii oraz dyrektorów, a następnie wysyłanie odpowiednio do HM Revenue&Customs oraz Companies House, umawianie na spotkania o przyznanie National Insurance Number, rejestracja przedsiębiorstwa do VAT, wszechstronny konsulting biznesowy i podatkowy (zapytaj jak rozliczyć podatek za pracę w Anglii), kadry i płace (m.in. sporządzanie list płac), tłumaczenia dokumentów i pism, pełna obsługa administracyjna Twojej firmy w UK, stała reprezentacja Klientów w urzędach brytyjskich poprzez odbieranie telefonów i prowadzenie korespondencji.

Zespół naszych fachowców pomoże Ci również przy założeniu działalności gospodarczej w Wielkiej Brytanii. Przedstawiamy Ci dwie opcje: rejestracja spółki ltd od zera bądź założona już firma w Anglii, która „uaktywni się” w ciągu najbliższej doby. Naszą ofertę „powiększamy” o udostępnienie adresu korespondencyjnego w Wielkiej Brytanii – dzięki czemu czasochłonne i nieraz bardzo stresujące poszukiwania masz już „z głowy”! W ramach danej usługi zapewniamy odbiór całej korespondencji, która następnie jest wysyłana do Ciebie drogą elektroniczną.

Team naszego biura rachunkowego jest wielojęzyczny, co niezwykle usprawnia współpracę i obsługę Klientów spoza granic naszego kraju. Posiadamy ubezpieczenie, które stanowi dodatkową ochronę i gwarancję dla Twojego przedsiębiorstwa.

Wyślij do nas swoje zapytanie, a przedstawimy Ci indywidualnie „uszytą” ofertę oraz aktualne promocje!