Wiadomość została wysłana pomyślnie
Trwa wysyłanie wiadomości

Księgowość w Anglii 

Zamierzasz stanąć na swoim i rozpocząć własną działalność gospodarczą w Wielkiej Brytanii? Dopełnienie wszystkich formalności wymaga wiedzy specjalistycznej, gdyż każda omyłka może Cię w przyszłości niemało kosztować. Nasze biuro rachunkowe, prowadzące działalność od ponad 10 lat, gwarantuje pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego Klienta. Udzielamy porad w zakresie przepisów podatkowych, prowadzimy księgowość w Anglii, pomagamy przy rejestracji spółek ltd. Wielojęzyczny zespół umożliwia nam nawiązywanie współpracy z Klientami również spoza Polski.

Kwestia fundamentalna – założenie firmy w Wielkiej Brytanii. Nasz zespół ekspertów pomoże Ci od A do Z, wyjaśniając wszystko krok po kroku. Otóż, możliwości są dwie: zarejestrowanie spółki ltd od zera bądź już założona firma w Anglii – „uaktywniająca się” w ciągu jednej doby! Następnie, musisz podać siedzibę swojego przedsiębiorstwa. Aczkolwiek również w tej kwestii możesz skorzystać z naszej pomocy – otrzymasz nasz adres korespondencyjny w UK, dzięki czemu oszczędzisz niemało czasu.

Poza tym, nasze biuro rachunkowe zadba o sprawne i operatywne prowadzenie Twojej spółki w Wielkiej Brytanii. Udzielamy porad w zakresie ustawodawstwa podatkowego i biznesu w ogóle, sporządzamy listy płac, pomagamy przy tłumaczeniu dokumentów naszych Klientów, rozliczamy podatek VAT, przygotowujemy roczne raporty, prowadzimy kadry oraz pełną księgowość w Anglii, rejestrujemy spółki ltd do VAT, umawiamy na spotkania o indywidualny National Insurance Number, wykonujemy roczne rozliczenia spółek i ich dyrektorów, które potem są przekazywane odpowiednio do: HM Revenue&Customs i Companies House. Ponadto naszym zadaniem jest stała reprezentacja firm Klientów w wyżej wymienionych placówkach brytyjskich (prowadzenie korespondencji, odbieranie telefonów).

Posiadamy ubezpieczenie – jest to również ochrona dla Twojego przedsiębiorstwa.

Już dziś skontaktuj się z nami i zapytaj o aktualne promocje!